2726
عنوان

خرید سوالات قلم چی قبل از آزمون

9399 بازدید | 30 پست

سلام دوستان کانال های تلگرامی زیر رو جمع کردم که تو کار کلید رایگان و فروش سوالات آزمون های قلم چی ، گاج ، گزینه دو ، سنجش و حتی علوی هستن کسیم کاری نمیکنه براشون👇

sos_ghalamchi@

gold_kilid@

www_so@

دوستان تروخدا بیایین که کمپینی بزنیم🌹 که جلوی لورفتن آزمون های قلم چی - قلمچی گاج گزینه دو و سنجش رو بگیریم این آزمون ها داخل این کانال هایی که گفتم خرید و فروش میشن و بعضا کلید رایگان سوالات میاد بیرون توشون حق منی که آزمون قلم چی و گاج میدم ضایع میشه😔 

❤️تروخدا بیاین تو این صفحه دست به دست هم بدیم تا کانال های فروش آزمون های کانون قلم چی - قلمچی گاج گزینه دو سنجش و حتی علوی رو ببندیم اینا همینجوری نیان کلیداشون رو رایگان بزارن یا کلیداشونو بفروشن و آزمون لو بره!

کسی برا این آزمونها کاری کرده؟ یا میدونه باید چیکار کرد؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه منم منظورم همینه قلمچی و قلمچی و گاج و گزینه دو و سنجش هم همینو میگن

بنظر من دارن ب خودشون ضربه میزنن شما خودت داری میخونی تلاش میکنی بعد با آزمون نتیجشو میبینی بزار برن کلید سوالو بخرن

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
 بنظر من دارن ب خودشون ضربه میزنن شما خودت داری میخونی تلاش میکنی بعد با آزمون نتیجشو میبینی بز ...

موافقم    ولی باید جلوشونو گرفت چون رو تراز بقیه هم تاثیر داره

سلام اگه هدفتون از ازمون قلم چی برنامه ریزی بهتر و خوندن واسه کنکور هست به نظرم لو رفتن و خریدن سوالا توسط بقیه اصلا واستون مهم نباشه چون هدف اوردن تراز بالا توی قلم چی نیس هدف درس خوندن طبق برنامه و اجزیه و تحلیل نتیجه ازمون خودتون هست نه بقیه پس سعی کنین واستون مهم نباشه هرچن کار خیلی اشتباهیه و گول زدن خودشون هس خریدن سوال

2706