2726

با سلام من در هفته 27 هستم در هفته 24 سونو دادم وزن جنین 686 بود دکتر دیروز معاینه. شکمی کرد من رو گفت جنین ریز وضعیقه اما گفت خودت خیلی اضافه وزن داری در صورتی که من از نظر ظاهری خیلی تفاوتی با قبل از بارداریم ندارم به دکتر گفتم پس این اضافه وزن کجا رفته که جواب درستی بهم نداد اسپیرین 80 داد روزی یک عدد بخورم برای اضافه کردن وزن بچه و گفت به پهلوی چپ بخوابم مدام واستراحت کنم واقعیتش من تنها در خانه هستم با پسر سه ساله ام و غذا پختن ظرف شستن دستشویی پسرم و کارهای خونه هست که باید انجام بدم استراحت ندارم از طرفی دستشویی معمولی دارم و فرنگی ندارم ببخشید البته و فکر میکنم با این توصیفات شریان خون به جنین نمیرسه که رشد خوبی از نظر دکترم نداشته البته این نظر من هست که خونرسانی خوبی نداشته در صورتی که در سونو دکتر سونو گفت در زمان زایمان وزنش به 3 کیلو و دویست سیصد میشه. واقعیتش من عاشقه میوه هستم و تا میتونم میوه میخورم اما تغذیه خیلی خوبی ندارم حالا نگران هستم1: اول اینکه ایا اسپیرین رو بخورم واسه جنین ضرر نداشته باشه2: و ابنکه چیا بخورم تا جنین وزن بگیره و 3:چکار بکنم که خونرسانی واسه جنین خوب باشه ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان عزیز 

خدایا خیلی مهربونی 

مامان یاشار من هم اندومتریوز خیلی پیشرفته داشتم سمت چپمو دراوردن لاپراسکوپی شدم چسبندگی لگن هم داشتم روده و واینا .ولی باردارشدم دخترم ۵ سالشه الان برای دومی میخوام اقدام کنم ولی یه خورده میترسم میگن اگه چسبندگی داشته باشی  و باردار بشی برای بار دوم  باعث پارگی روده و مثانه میشه ؟شما طبیعی باردارشدی ؟بعد شما هم چسبندگی لگن داشتین ؟یعنی چسبندگی روده داشتین 

عزیزم سلام من اندومتریوز شدید داشتم قبل از بارداری اولم لاپارا کردم دو بار ای یو ای و رفتم واسه ای وی اف که به خواست خدا باردار شدم الان پسرم سه ساله و نیمشه و من ماه شش بارداری هستم پزشکان میند کسی که سابقه اندو داره باید سریع باردار بشه با هر بار پری شدت اندومتریوز بیشتر مبشه من این بچه دومم رو هم اصلا فکر نمبکردم به یادگی باردار بشم اینم خوایت خدای بزرگ بود دعا کنید به سلامت بدنیا بیاد اخه دکترم دو هفته پبش معاینه کرد گفت کوچیکه دو روز هم هست احساس میکنم شکمم کوچیک شده و حرکات بچه کم شده خیلی نگرانم 

خدایا خیلی مهربونی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سلام من اندومتریوز شدید داشتم قبل از بارداری اولم لاپارا کردم دو بار ای یو ای و رفتم واسه ای و ...

ایشالا که به سلامت به دنبا میاد.نگران نباش .منم  اگه خواست خدا باشه منم یه بار دیگه باردار بشم فقط از اینکه با وجود این همه چسبندگی بخوام سزارین بشم میترسم

2728