2733
2734
عنوان

سردرد طولانی ومزمن... کمک

94 بازدید | 8 پست

بچه ها من 8روزه که سرم قسمت راستش درد میکنه اونم درد مزمن گرما دادن‌ خوب نشد اسفند دود کردم نشد ژلوفن موردم نشد تاریکی دراز کشیدم نشد سشوار خوب نشد شیرینی خوردم حوب نشد چای آب خوب نشد الان یکساله سرم که درد بگیره همینطور 8روزه میشه این چه بیماری هست لطفا راهنماییم کنید راستی اعصابم خیلی ضعیفه 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگرن نداری

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2731
میگرن...

با چی خوب میشه چی بخورم 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

سردردهای یکطرفه معمولامیگرنی هست . باید ببینی چه عاملی باعث تحریکش میشه و سردردهات شروع میشه درضمن باید به محض شروع سردرد مصرف مسکن رو شروع کنی وگرنه طولانی تر میشه سردردهات 

هرگز دلم زکوی تو جایی دگرنرفت *یکدم خیال روی توام از نظر نرفت*  جان رفت و اشتیاق تو از جان بدر نشد *سر رفت وآرزوی تو از سر به در نرفت
سردرد عصبی خواهر شوهر من هروقت عصبی میشه تا ۱۰ روز یا بیشتر سردرد میشه اونم خیلی شدید...ولی وقتی زای ...

منم میدونم عصبیه شوهرم مقصره دیگه اعصاب نذاشته 

2738

میگرن داری 

یه ناپروکسن با یه سوماتریپتان ۵۰ بخور 

یه بستنی با یه لیوان آب 

نیم ساعت پیاده روی که ضربانت بالا بره 

بدترین نوع حمله با این دستور نابود میشه 

سعی کردند ما را دفن کنند غافل از آنکه ما بذر بودیم  🌾🌾🌾          اگر مثل من فکر نمیکنی ، اگر نظرت به  نظرم نزدیک نیست ، اسرائیل نیستم که از صفحه روزگار محوم کنی 🤐من نماینده یک تفکرم به حرفام فکر کن 🤔 ، مجبور به بحث هم نیستی اگر دوست نداری ادامه نده راه خودت رو برو ولی گزارش نزن تعلیقم  نکن 🙏  چون من برمیگردم مثل الان که هستم 😊 .