2726
عنوان

شوهرم گفت دیگه بدون من جایی نرو

2268 بازدید | 155 پست

کار شوهرم جوری هست که تو کوه هستش بعد من هر دفعه که میخام برم بیرون باید بهش بگم بعضی موقعا گوشیش نمیگیره بعد واسش پیام میره امشب که برگشت میگه چرا همش میری بیرون وقتی من نیستم هر دیقه یه جا میری دیگه تا وقتی من بر نگشتم هیجا نمیری چیکار کنم من بهش گفتم بعدا دربارش صحبت میکنیم چی بهش بگم تورو خدا راهنماییم کنید

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب مگه كجا ميري؟

میرم تو شهر و اینا میگه چرا وقتی من هستم نمگی میخام برم جای تورو خدا بگید چیکار کنم باهاش تا منصرف شه 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
خب بهش بگید وقتی نیست حوصلتون سر می ره

میگه چرا وقتی من هستم کار نداری وقتی من میرم 

بهش بگو باشه، بذار یه مدت بگذره بیخیال میشه

میترسم اگه گفتم باشه دیگه همیشه اسیرش بشم تو خونه

به شوهر جماعت نباید رو داد دوباره اجازه میگیری فکر میکنن خدان.ازمنم دوسه بار بهم گیر داد.اونم طول روز تاشب سرکاره.گفتم تو خونه میپوسم.توپارکو...هم که نباید برم به جز بازار رفتن مگه کار دیگه ای میتونم بکنم.به بهانه خرید میرم یه کم دلم واشه.از اون به بعد ازش اجازه نگرفتم.فقط یه پیام میدم دارم میرم فلان جا.درجریان باش.دیگه کاریم نداره

از زندگیم همونقدر انتظار دارم👀که تلاش میکنم🤑😍
ی مدت هر چی گفت بگو باشه.بعدا دوباره درست میشه  کم کم درست میشع

میترسم اگه بگم باشه دیگه نزاره هیچ وقت هیجا برم بنظرم از الان بگم ن که دیگه پرو نشه

باید اعتمادشو بدست بیاری

باید بدونه اگر تصمیم میگیری خونه ی مثلا داییت میری،لازم دونستی بری،اگر تصمیم گرفتی بازار بری دلیلت منطقیه...حتی اگر دلت گرفته باشه

نباید فکر کنه فقط دوست داری تاب بخوریو بگردی...یا فقط خرج کنی،یا سواستفاده کنی از اعتمادش

2706