2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نمیدونم فقط جایی برو که عروس واقعی ازش دیده باشی و کیفیت کرمشو دیده باشی. بعضیا همون لخظه ارایش خوبه ولی خب تا تو مراسم برسی میماسه ... و اینم بگم که اکثرا یه سبک کار میکنن فقط کیفیت موادشون فرق داره

من یکی از دوستان رفته بود حامی آرایش رو صورتش ماسیده بود موهاش هم معمولی بود

پس چرا این همه تعریف میکنن ازش همه میگن رو بورسه من خودم ندیدم کاراش و اخه مشهد نیستم

2714
نمیدونم فقط جایی برو که عروس واقعی ازش دیده باشی و کیفیت کرمشو دیده باشی. بعضیا همون لخظه ارایش خوبه ...

ارایشگاه زهره ام خیلی تعریف شنیدم اون چی اونو نمیدونین کاراش چطوره همینکه مشهدی نیستم خیلی سخته انتخاب برام😢

ارایشگاه زهره ام خیلی تعریف شنیدم اون چی اونو نمیدونین کاراش چطوره همینکه مشهدی نیستم خیلی سخته انتخ ...

فرارا از نظر کیفیت کرم و کیفیت کارش مطمینم. زهره هم دوستم چندسال پیش رفته بود الانو نمیدونم شاید کادرش عوض شده باشه. و اینکه خیلییییی بستگی به پوست خودتم داره سعی کن از الان خیلی به پوستت برسی که ارایش رو صورتت خوب بخوابه . ریحانه خاکپور  نمدونم اونم خوبه کارش 

میدونین بچه ها تالاری ک رفتم این پک و بم پیشنهاد داد ک توش ارایشگاه مهناز حامی بود گف روبورسه و خیلی خوبه پک کامل مث لباس عروس ارایشگاه عروس دوماد دسته گل عروس.. گل ماشین عروس.. اینا بود 3 و نیم گفتم خب قیمتش خوبه فک کردم کار ارایشگاهشم با وجود تعریفی ک اون خانومه میکرد گفتم حتما اونم خوبه ولی هنو رزروش نکردم چیکار کنم😢😢😢؟ 

فرارا از نظر کیفیت کرم و کیفیت کارش مطمینم. زهره هم دوستم چندسال پیش رفته بود الانو نمیدونم شاید کاد ...

اهان باش گلم ممنون از راهنماییت.. فرارا رو تو ی تاپیک دیگه ی نفر گفته بود خوب نیس کارش ک کلا گیج شدم

میدونین بچه ها تالاری ک رفتم این پک و بم پیشنهاد داد ک توش ارایشگاه مهناز حامی بود گف روبورسه و خیلی ...

من از مهناز حامی کاری ندیدم ولی حسم بهش خوبه فک میکنم خوب باشه .چون میخواد اسمشو مطرح کنه سعی میکنه عالی باشه

من دیدم نسبت به اینکه از تالار یا جایی معرفی میکنن آرایشگاه و لباس و اینا منفیه

همون مهناز حامی قیمت عروس ویژه 4 میلیون لباس کم کم 2 میلیون چرا باید پک کامل بدن 3 ونیم حتما از کیفیت کارکم میکنن دیگه

نغمه نگین کارش خوبه فرارا کارش غلیظه ریحانه خاکپور خوبه سیمین رخ شنیدم کارش خوبه فلورا و گریمور هم خوبه

قبل از قراداد برو عروس واقعی ازشون ببین هرکدوم به سلیقت و بودجت خورد قرارداد ببند

2706