2737
2734
عنوان

ازدواج دوم دوست شوهرم

1361 بازدید | 47 پست

دوست همسرم با خانم اولیش که زندگی میکردن باهاشون رفت و امد خانوادگی داشتیم

یه دخترم داشتن که طلاق گرفتن

الان یه دختر دیگه گرفته سه ماهه

شوهرمم زنشو دیده

میگه خیلی سر تر از خانم اولشه

یه حس بدی دارم وقتی انقدر از این زنش تعریف میکنه😞

حس میکنم دارم به زن اولیه که یه عمر دوستم بود خیانت میکنم از طرفی هم نمیدونم انگاری حس میکنم شوهرمم اونا رو میبینه فیلش یاد هندوستان میکنه.یه جوری حس میکنم اینم ته دلش داره میگه کاش میشد منم یه دختر تر گل ورگل میگرفتم برای خودم

نمیدونم شاید اینا فقط خیالاته 

ولی شوهرم و دوستش منتظرن که اینا عروسی بگیرن و دوباره رفت و امدا رو شروع کنن مثل قدیم😕

حسم بده

چیکار کنم؟

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴👒

اینقدر فکرهای منقی و مزخرفربکنید تا سرتون بیاد. 

اون طلاق گرفته حتما لازم بوده طلاق بگیره. چه ربطی به رابطه ی تو و شوهرت داره؟😐😐😐😐😐😐😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بود همچين حسي داشتم 

لعنت به طلاق 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2731

احساست‌طبیعیه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2738

دلیل طلاقشونو نمیدونی؟ شاید اصلا این دومیه اهل رفت و آمد نباشه 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

حست طبیعیه عزیزم 

من بودم رفت و‌آمدم رو محدود میکردم 

دختره چطور زن یه مرد با دختر نه ساله شده؟!

مردک هوس باز 

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑

ببخشید همسر دوم و سابقش شون چند ساله شون است

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

با زن جدیدش صمیمی شو و هی از زن قبلی تعریف کن وبگو چقدر خانم بوده وفلان وچنان اونوقت اون از تو بدش میاد و رابطه شوهرش را با شوهر تو بهم میزنه

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
2706