2726
عنوان

طبخ ماکارونی

177 بازدید | 15 پست

سلام

دوستان ، میخوام الات ماکارونی درست کنم.

میخواستم اگر مقدور هست برای ادویه و... گوشت اون بهم پیشنهاد بدین چه جوری کلا درست کنم.

ماکارونی هام خوب نمیشه هیچ وقت 😔😔😔

ماکارانیای منم هیچوقت خوب نمیشه همیشه له میشه اصلا مزه بدی میده اه😞

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من همه مدل پختم اما فقط به روش قدیمی خوشمزه میشه چرخ کرده رو سرخ کن با پیاز نمک و فلفل و زردچوبه و کمی اویشن بزن بعد بهش رب بزن بعد بریزش وسط ماکارونی دم بکشه زمان دم کشیدن هم هر چی بیشتر بهتر ته دیگ هم نون یا سیب زمینی

گوشت و پیاز رنده شده تفت بده حسسسابی

ی حبه سیرم رنده کن

رب بریز، پیاز داغم بهش اضافه کن

فلفل دارچین اویشن بزن و یکم ابلیمو

فلفل دلمه ای و قارچم بزن

دوس داشتی یکمم پنیر پیتزا

باهم مخلوط کن سرخ کن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من پیاز سرخ میکنم گوشت داخلش تفت میدم یه کمی فلفل دلمه بعدم رب نمک . فلفل سیاه و آبلیمو میزنم آب میریزم توش در تابه میزارم زیرش رو زیاد مزکنم آبش که سوخت میزارم با همون حرارت مواد توی روغن خودش خوب تفت بخوره که هم بوی رب زمخت نباشه هم خوشرنگ میشه 

ماکارونی هم آب جوش اومد یه کمی روغن . نمک . و خیلی کم زرد چوبه میریزم بعد آبکشم دیگه قاطی میکنم با مواد ولی فوق العاده خوش طعم میشه

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎

پیاز بزرگ سرخ کن بدش گوشت چرخ کرده سرخ کن بد میتونی قارچ فلفل دلمه بریزی نمک زردچوبه دارچین زیاد فلفل سیاه بزن سه چهارتا قاشق هم رب تو روغن تفت بده،ماکارانی که ابکش کرده ته قابلمه سیب زمینی بزار ماکارانی رو بااون مواد مخلوط کن بزار ۴۵تایک ساعت دم بکشه عالی میشه

یدونه پیاز رو سرخ کن جزغاله نه ها طلایی و سبک شه.بهش گوشت یا گوشت و سویا اضافه کن تفت بده یکم درحد ۳دقیقه.بعد زردچوبه نصف قاشق چایخوری کمتر. دارچین نوک قاشق .فلفل سیاه و قرمز و پاپریکا خوب بزن و نمک.بعدم رب گوجه مثلا۳قاشق پر. خوب تفت بده ک رنگ و بوی خامی مواد ازبین برن.یک نصف استکان اب اضاف کن بهشون.بپا نمکش کم نشه.بعد اینو بزار لای ماکارونی ک ابکشش کردی.بزار۴۰دقیقه سر دم بمونه.

اتفاقا امشب شام ماکارونی درست کردم به این روش

پیازو سرخ کردم سیب زمینی نگینی خورد کردم سرخ کردم

بعد گوشت چرخشده رو تفت دادم

ادویه هم نمک فلفل زردچوبه ادویه مخلوط پودر گوجه اویشن میزنم اخرش هم رب میزنم

با گوشت مرغ سویا قارچ هم درست کردم خوشمزه شده....

اب رو جدا جوش میاری ماکارونی رو میندازی داخلش بعد بعش کمی زردچوبه و روغن اضافه میکنی و بهم میزنی تا وقتی ک مغز پخت شه ولی له نشه بعدشم ابکش میکنی لابلاش مواد میریزی

با ته دیگ سیب زمینی یا نون لواش عااالی میشه😋😋

2706