2703
2553
عنوان

امام زمان

415 بازدید | 16 پست

خانوما اطلاعاتتون در مورد امام زمان محدود هست

ما خودمونم اطلاعات کاملی در دسترسمون نیست ولی همون هایی که هست رو مطالعه کنید لااقل خیلی از شبهه ها بر طرف میشه

مثلا خیلی ها فکر میکنن با ظهور آقا آخروزمان و قیامت میشه

ولی این دو تا باهم فرق دارن ظهور آقا یکی از نشانه های معاد هست ولی خود معاد نیست

احتمالات میگن ایشون و حدود 13 نسل بعدشون حکومت میکنن بعد قیامت میشه

یا  بعضی ها میگن امام بیاد کافر ها رو از بین میبره و کشت و کشتار میشه

ببینید شکی در این نیست که جنگ میشه بعد از ظهور

اما بر سر اینکه حکومت و ولایت و حقانیت ایشون رو قبول نمیکنن

امام زمان (عج) برای هدایت میاد

اسلام جدیدی رو میارن که ما هرگز به خواب هم نمیدیدیم

سوآل های ما پاسخ پیدا میکنن

عدالت رعایت میشه

و تنها کسانی که نخوان این ها رو قبول کنن و تبدیل به غده ی سرطانی بشن و جامعه رو آلوده کنن از بین میرن

عزیزانی که نمیدونن واقعا امام زمان هدفش چی هست خواهشا مطالعه کنن

چون ظهور ایشون از سالها پیش وعده داده شده

تاریخ رو دست کم نگیرید

ساده نباشید

برای ظهور ایشون دعا کنید❤️

اللهم عجل ولیک الفرج😢❤️🌹

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پیشنهاد می کنم مقاله مهدی گری اثر احمد کسروی رو مطالعه کنید  در نت سرچ کنید پیدا می کنید

ممنون عزیزم🌹

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2720

اللهم.عجل.لولیک.الفرج#  

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

حالا نی نی سایت میاد میگه حرف امام زمان زدین تفرقه افتاد تاپیک و میبنده   

اینجا فقط حرفای خاله زنکی و روابط نامشروع مجازه

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤
حالا نی نی سایت میاد میگه حرف امام زمان زدین تفرقه افتاد تاپیک و میبنده     اینجا فقط حر ...

ان شا الله نترکه

1 نفر بیشتر هم بخونه ترغیب به مطالعه بشه و دعا کنه خیلی ارزشمنده😢

2714

اره منم همیشه فک میکررم امان زمان ک بیاد قیامت میشه و تعجب میکردم جرا بعضی برا ظهورش دعا میکنن یا وقتی مداح بزاظهور دعا میکرد بجای امین تو دلم میگفتم خدانکنه😕تا اینکه ی شب خاب دیدم همه جا جنگ بود کشت وکشتار بود هیچکدوم از خانوادم پیشم نبودن ترس تموم وجودمو گرقته بود بعد یهو یه نوری تو آسمون پیدا شد و همه چی اروم شد و اصن قلبم چنان اروم شدک نمیشه وصفش کردپرسیدم چی شده یکی گفت امام زمان ظهور کرده که از خاب بیدار شدم

بعداز اون درموردش تحقیق کردم و فهمیدم یه عمره اشتباه فک میکردم

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
دوستانبنظر شما ظهور اقا نزدیکه فقط ریپ کنید بگید اره یا نه  اگه چراشون میدونید بگید

آره عزیزم نزدیکه

چون تنها 5 نشانه ی دیگه باقی مونده از 1200 نشانه و 3 تا از این 5 تا

تو 1 سال و1ماه و 1 روز اتفاق میوفتن

[QUOTE=118785302]اون 5نشانه میدونی چیه؟[/QUOTE

تو نت بزن مفصل توضیح داده در موردشون

از من ک ناراحت نشدی؟ بخدا شوخی کردم گفتم سوتین...خریداتم مبارک باشه... داشتم مینوشتم خیلی قشنگن ک تا ...

بیخیال عزیزم

من اصلا حوصله نداشتم عکس بذارم اون بنده های خدا گفتن بذار ماروهم تگ کن ایده بگیریم

نفری یه دونه تگ میکردین باهام تموم میشد

2706