1676
1605

کاش خواب بود

به دخترم فکر میکنم❤ وقتی موهای طلایی رنگش رو براش خرگوشی بستم❤ وقتی لباس چین دار صورتی رنگش تو تنش مثل یه فرشتش کرده❤ به شیرین زبونی هاش❤ وقتی صدام میکنه مامان، و من تو دلم قنج میره براش❤وقتی برای باباش شیرین کاری میکنه❤ وقتی عشق زندگی منو بابا صدا میزنع❤به دخترم فکر میکنم❤ به اون چشمای قهوه ای رنگ❤ به همون چشمایی که شبیهه خودمه❤ به دستای کوچیکی فکر میکنم که مثل یه پنبه نرم و نازه❤ دختر نازم❤ تو نیستی، اما من هر شب و روز اینارو فکر میکنم❤ قول میدم مادر خوبی باشم❤ مادری از جنس موهای ابریشمی خودت❤

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3714713/عین-خانوما-بیا-نظرتو-بده-و-سرت-بنداز-پایین-برو-آوریییین

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
1668

دارن میشن مثل سگ ترسیدن 

خیلی خوشحالم

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

کاش نینی سایت از این همه بی لطفی ب حاج قاسم ی واکنشی نشون میداد

جرا هیچ کاری نکنین انگار ن انگار ک اتفاقی افتاده

@نی_نی_یار_5    

خوشگل بلا هستم عخش همتون😓✌                     نینی سایت نیس که سرزمین عجایبه بعضیاتون خدایی تو زندگی هم همینقدر اعجوبه اید لعنتیا              _بادمجونی🍆                                                        _ نه هویجم✋                                                     دو ایرانی در حال استفاده از برنامه shareit             لباتون همیشه خندون برای حال دلم دعا کنین  ❤     تیکرم بارداری لاغریع مثلا اگه لاغرشم که نمیشم   بدتر میزنم چاق میشم  .                                            اما اینبار اراده م قویه ✌✌✌👏