2726

دخترم از وقتی به دنیا اومد شش ماه سر کولیکش عذاب کشیدم یعنی رسما هیچ لذتی از نوزادی بچه ام نچشیدم نه درست و حسابی میخوابید نه شیر میخورد صبح تا شبم که گریه....

بعد شش ماهم دندون درآوردنش شروع شد سر هر دندونش بیشتر از یه ماه درگیر بودیم بازم نمیخوابید ...

حتی الانم که 17 ماهشه سر خوابیدنش عذاب میکشم گاهی شده دوساعت رو پامه تکونش میدم پاهام بیحس میشه ولی نمیخوابه پاهام فلج شده بخدا

همش دست و پا و سرشو تکون میده دست به چشم و صورتش میکشه تا نخوابه...

خودمم که شاغلم یک شب میخوابم 7/5 بیدار میشم از سرکار برگشتنی هم تا شب فقط درحال فعالیت و بشور بسابم بخدا خسته ام 😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دمدوناشم که از اونطرف فقط نق میزنه و نصب شبا هم تو خواب ناله میکنه خودمم خیلی حساسم با کوچکترین صداش ...

راه چاره فقط دمنوش بابونه ست. بهش بده. دعام میکنی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
گاهی آره بیشتر وقتا نه

کارمندی یا...موقت

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
2706