2410
2553
عنوان

میشه دعاکنید این ماه حامله بشم!!!

77 بازدید | 16 پست

13ماهه تو اقدامم اگه این ماه نشه میرم زیر دست دکترا واضطرابو استرسو رفت آمد.....

میشه درحقم دعاکنید انشاالله خیش به خودتون برگرده.محتاج دعای تک تک شمام

خودم نظر صلوات کردم.نذر حضرت علی اصغر کردم.نذر عروسک کردم.نذر شهدا کردم

محتاج دعاتونم...

من مُردم بدون اینکه مادرم بفهمه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
واسه منم دعا کنید این ماه باردار بشم مهرماه عمل کردم و این ماه کلی دارو مصرف کردم

انشاالله با این قلب مهربونت مامانی.برات 5تا صلوات فرستادم عزیزم

2714

عزیزم بعد یکسال شوهرتم باید آز اسپرم بده فقط ک مشکله تو نیس شاسد اون یچیزیش باشه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
عزیزم بعد یکسال شوهرتم باید آز اسپرم بده فقط ک مشکله تو نیس شاسد اون یچیزیش باشه

خیلی کم روئه.با بدبختی باید ببرمش.میخوام به دکتر نرسم

خیلی کم روئه.با بدبختی باید ببرمش.میخوام به دکتر نرسم

ای بابا ایشالا ک نرسی این ماه باشی عزیزه دل ولی دوستم گفت دکتر گفتش بهم اگه یکسال باردارنشی باید آز اسپرم بده شوهرت باهاش حرف بزن خودشم بچه دوس داره

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
ای بابا ایشالا ک نرسی این ماه باشی عزیزه دل ولی دوستم گفت دکتر گفتش بهم اگه یکسال باردارنشی باید آز ...

آره میخواد.بغضم گرفته.شاید خدا رحمش اومد به منم یه بچه داد

آره میخواد.بغضم گرفته.شاید خدا رحمش اومد به منم یه بچه داد

ایشالا همه ک سریع باردار نمیشن ایشالا ماه دیگه تیکر میزنی چن ساله ازدواج کردی چن سالته

2706