2733
2734
عنوان

وقتی احساس خوشبختی داشتید...

479 بازدید | 10 پست

اون وقتایی از زندگی که واقعا احساس خوشبختی داشتید، برای شکرگذاری بابتش چه کار کردید؟

مثلا من خودم تا یه جا احساس کنم خدا خیلی بهم توجه داشته ، یه چیزی برای یه نیازمند میخرم

اینجوری فکر میکنم اون حس خوبم با اون آدم تقسیم میشه

شبها هم زیر پتو هی میگم خدایا عاشقتم که منو لایق فلان موضوع دونستی... 

حالا شما بگید اینجور وقتها چکار میکنید...

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نماز شکر میخونم

همش میگم خدایا شکرت

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

من نماز شکرمیخونم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

خدا بهترین دوستمه😊دیگه خودت بدون

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
من تاپیک میزنم آروم میشم از حس خوبم بگم 

منم قبلا اینجوری بودم دوست داشتم به بقیه بگم

ولی خب واکنش ها متفاوته

خیلیا چشم دیدن خوشی مردمو ندارن

میذارن به حساب پز دادن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738

چه ایده ی خوبی دادی استارتر،منم یادم باشه ازین ببعد شادی مو اینجوری با کسی تقسیم کنم،ممنون🌷😍

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
منم قبلا اینجوری بودم دوست داشتم به بقیه بگم ولی خب واکنش ها متفاوته خیلیا چشم دیدن خوشی مردمو ندا ...

شکرگزاری خیلی خوبه من از خدا تشکر میکنم اصن اروووم میشم ته دلم حس شعف میگیره انکار بالای ابرهام 

لایکم که میکنید جوگیر میشم فکر میکنم مبصر کلاسم مودب میشم