2410
2553
عنوان

کمکم کنید ، کولیک نوزاد

117 بازدید | 19 پست

دوستان دختر یک ماه و نیمه ام کولیک شدید

داره

ریفلاکسم داره

تا الان چندین بار دکتر بردمش ده ها مدلم دارو دادن بهش اما هیچ اثری بهش نداشته

دیگه دارم از گریه های شبانه روزیش دیوونه میشم

خود بچمم هلاک شد

من ساکن قزوینم

کسی از مامان های قزوینی هست دکتری معرفی کنه ؟؟

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  

خودت غذاهای نفاخ نخور رعایت کن

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من یه راه دارم اگه انجام میدی بگم

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
2714
شیر خودتو میدی فقط؟

بله فقط شیر خودمو میخوره

چون نه شیشه میگیره نه پستونک

فقط وصله به من گریه میکنه لگد میزنه جیغ میکشه چنگم میزنه و شیر میخوره 😢😢😢

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  

خودت غذاهای نفاخ نخور ..زیره رو اسیاب کن و یه ق چ خوری بریز تو نصف کاسه ماست با غذا بخور ۳ وعده هم میتونی بخوری یا دم کن بخور که قطعا بدمزه س و نمیتونی بخوری اولین راه کارم بهتره.دور ناف بچه رو با روغن زیتون یا هر روغن دیگه ای چرب کن با دوتا انگشتت به ارومی به خلاف جهت ساعت ماساژ بده.به بچه عرق نعنا یخوب محلی و مطمعن باشی که قاطی نداره چند قطر برمیداری و چند قطره هم اب قاطی کن بده بچه بخوره یکی دو بار اول حالش بهم میخوره ولی عیب نداره حالش رو خوب میکنه و نفخ شکمشم خوب میکنه و اینکه سر بچه رو بالا بزار وحالت شیب ..جتمااینارو انجام بده چون خودم نتیجه گرفتم هرروز تکرار کن ...ودر عوص یه فاتحه به مادرم بفرست

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

واینکه اصلا هیچ دارویی نده به بچه چون کلیه هاش رو عذیت میکنه

من تا ۲ماه میتونم قسم بخورم در روز یک ساعت هم نمیتونستم بخوابم ولی اون روزی که اینارو انجام دادم شب رو کامل خوابید دخترم و ففط یه بار برای شیر خوردن پاشد اونقدر ذوق میکردم که نگو

وای وای امان از کولیک 

فقط باید صبر کنی هییچ چاره ای نداری 

دختر من که شب شروع میکرد تا ظهر فرداش 

قشنگ هلاک بودم

درکت میکنم چی میکشی 

به مرور خیلی بهتر میشه 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2706