2726
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669070 بازدید | 3277 پست
من اشمو اینجوری درست میکنم نخود لوبیا چیتی و لوبیا قرمز را میگذارم 1 صبح تا شب تو اب نفخش گرفته بشه بعدش با هم میپزمشون تو زودپز میریزم 1 یاعت میگذارم باشه خوب مغز پخت بشه بعدش توی یک دیگ دیگه بلغور جو یا بلغور کندگم یا برنج اشی هر دفعه با یکی میپزم تنوع باشه میگذارم بپزه تا خوب پخته بشه بعدش حبوبات را با غلات قاطی میکنم تو یک دیگ سبزی اش را اضافه میکنم سبزی اش بدون گشنیز بعدش میگذارم اروم بپزه تا اش جا بیفته توی یک ظرف دیگه کمی روغن کنجد میریزم پیاز را تفت میدم بعدش نمک فلفل زردچوبه کمی پودر سیر اضافه میکنم کمی تفت میدم میریزم تو دیک اش و میگذارم اروم بپزه تا کاملا جا بیفته بعدش نوش جان
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیلدا جان مقدار بلغور و حبوبات به سلیقه خودت به هر اندازه مثلا اگر از نخود بدت میاد نریز چیزی نمیشه

کاهو نمیشه خورد به صورت خام مگر به صورت سبزی بریزی تو اشت فقط حق داری اش و سیب با پوست بخوری
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
سلام بچه ها
من امروز روز ششم هست که این رِزیم رو دارم .حدود 1.5 کیلو کم کردم البته ناپرهیزی هم داشتم مثلا عصر جمعه یه دسر گنده از شیرینی لادن گرفتم و خوردم خخخخخخ ولی بزرگترین تخلفم همین بوده به خدا . smiley]s/sm64.gif[/smiley]
سر دردهام روزای اول بود الان بهترم چون من چایی خورم ولی الان بجای چایی آب جوش با یه دونه خرما میخورم نمیدونم تخلف محسوب میشه یا نه و آریانا جان نطر بده .
ضمنا اریانا جان مرسی که این رزیم کم دردسر رو به ما معرفی کردی
دلم تنگ است اما هنوز تو در آن جا میشوی ..
بچه ها من روز 3 رژیمم است و حدود 5/1 کیلو کم کردم . خیلی ام اصلا اشتها به اش یا چیزی ندارم وفقط چائی می خوام سردردمم کمی اروم شده ولی هنوز سرم کنگه و کمی درد داره .
ناراحتم فردا داریم میرم خونه فامیل شوهر خارج از تهران نمی تونم رژیممو ادامه بدم .... چه کنم ؟ وقتی برگشتم میشه دوباره بدم ؟
2706