2703
2553
عنوان

خواهرشوهرو کفش های من

| مشاهده متن کامل بحث + 1362 بازدید | 68 پست
میخاستم دیشب بگیرم خیلی سخت پسنده تا حالا چند تا گرفته و داده به این و اون

وقتی خودش نداره بیماره مگه اونیم کبعنوان کادو میبرین بده به اینو اون؟خوب پس معلونه ار عمد اینکارو میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میخاستم دیشب بگیرم خیلی سخت پسنده تا حالا چند تا گرفته و داده به این و اون

چطور کفشی که واسش میخری رو نمیپسنده اما کفشای تورو میپوشه.خب اونا هم نباید بپوشه 

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
دقیقا اینقدر میومد ازم لوازم آرایش میگرفت آخر براش خریدم

پس ساکت بشین بذار شوهرت کار خودشو بکنه 

کاسه داغتر از آش نشو هرگز نشو 

سعی کردند ما را دفن کنند غافل از آنکه ما بذر بودیم  🌾🌾🌾          اگر مثل من فکر نمیکنی ، اگر نظرت به  نظرم نزدیک نیست ، اسرائیل نیستم که از صفحه روزگار محوم کنی 🤐من نماینده یک تفکرم به حرفام فکر کن 🤔 ، مجبور به بحث هم نیستی اگر دوست نداری ادامه نده راه خودت رو برو ولی گزارش نزن تعلیقم  نکن 🙏  چون من برمیگردم مثل الان که هستم 😊 .
2714
چطور کفشی که واسش میخری رو نمیپسنده اما کفشای تورو میپوشه.خب اونا هم نباید بپوشه  

شوهرم واسش گوشی گرفته الان یه ماهه میادو میره میگه فلانی میگه صداش خرابه اینش خرابه شوهرمم گوشیو نو خریده بود ۲و نیم پولشو داده بود آخر اعصابش خورد شد سرش داد زد من اون گوشیو آتیشش میزنم آخر کلا از این اخلاقا داره رو هرچی که واسه خودشه ایراد میزاره فقط مال بقیه رو خوب میدونه

هرچه هستم خدایم داند...
حتی کفشای من پاشو میزنه اما میپوشه جدیدشو خواستم بگیرم نزاشت بحث من این نیست من الان چه رفتاری نشون ...

اگر از کسی گلایه‌ای شنیدی واقعیت رو بهشون بگو. یک راهش هم همینه که کفشهات رو بهش بدی، بگی کلا بی‌خیالشون شدی. شاید متوجه رفتار اشتباهش بشه.

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.
شوهرم واسش گوشی گرفته الان یه ماهه میادو میره میگه فلانی میگه صداش خرابه اینش خرابه شوهرمم گوشو نو خ ...

این جور آدما کهنه پوشن هرچیم واسه خودشون بخری باز دلشون میخواد کهنه های کسی رو بپوشن

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
شوهرمم همینو میگه اما خوب نمیخره نمیدونم چرا

شما براش بگیرین

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
2706