1676
1605
عنوان

خواهرشوهرو کفش های من

1120 بازدید | 67 پست

گاهی کفشای منو میپوشه و میره خودم اصلا به روش نیوردم و خداییش ناراحتم نیستم اما شوهرم بدش میاد تا اینکه صبح وقتی داشت میرفت سرکار باز دید کفشام نیست رفته بود بالا و به پدرش گفته بود 

منم بهش گفتم چرا گفتی الان از چشم من میبینن و ازم دلخور میشن الان درو باز کردم دیدم کفشامو چیدن جلوی در آخه همیشه میزاشتن تو جا کفشی 

حتما ناراحت شدن من چیکار کنم؟

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

خب بگو داداشت دوس نداره

ببینمت تو رو🤨                                                       دیدمت برو😒             😍خدایا به دلامون آرامش بده رَبِّ لا تَذَرْنِي فَرْدًا وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثِينَ‏
1677
8

هرگز هرگز هرگز وقتی همسرتون ازتون حمایت میکنه باهاش مخالفت نکنید

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
کفش زمستونی نداره

یه جفت براش کادو بگیرین 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                             https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم
1651