2737
2734
عنوان

دوستان یک سوال (درد دست)

73 بازدید | 8 پست

سلام

دوستان چند روزه دستم (مچم) وقتی میزارمش زمین بلند شم درد شدیدی میگیره و ضعف میکنم از درد

امروز دیدم دستمو که خم میکنم روی مچم یه چیزی خیلی کوچیک مثل بیرون زدن استخونه... ولی استخون بزنه بیرون که دردش به این سادگی نیست

تو گوگل زدم نوشته کیست پشت دست که رو مچه

کسی تا حالا دیده همچین دردی تو نزدیکاش یا داشته دور از جون؟

اره من هراز گاهی اونجوری میشم. دکترم رفتم گفت از فشار چاره ای نیست. من یکم خمیر درست میکنم. میزارم دردشو میکشه

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چپ دستم خیلی کار میکنم با دست چپم خودم ابنجور شد اندازه نخود رو دستم دراومد خیلی اذیتم میکرد خدابیامرزه یه شکسته بند تجربی تو شهرمون بود رفتم پیشش یه چی شبیه سکه دوطرفش سوراخ بود بند انداخته بود بست روی اون ورم بعد پنبه وباند بست گفت دوهفته بازش نکن خوب شدم

همه ارزویم اما  چه کنم که بسته پایم......کاربر ریوارم منتظرم از تعلیق دربیام
من چپ دستم خیلی کار میکنم با دست چپم خودم ابنجور شد اندازه نخود رو دستم دراومد خیلی اذیتم میکرد خداب ...

چه جالب

عصر میرم دکتر ببینم چی میگه

خیلی لطف کردی عزیزم مرسی از راهنماییت  

2738
چه جالب عصر میرم دکتر ببینم چی میگه خیلی لطف کردی عزیزم مرسی از راهنماییت    

فدات عزیزم انشاالله چیزی نیست

همه ارزویم اما  چه کنم که بسته پایم......کاربر ریوارم منتظرم از تعلیق دربیام