2733
2734

دخترم ۱۱ماهشه هروعده غذاییشو ۴ قاشق میخوره همش لج میکنه نق میزنه حتی تو بغلم وانمیسته الهی من فداش شم شبا خواب نداره بمیرم براش بخدا میدونم گرسنشه ولی نمیدونم چرا غذا نمیخوره اشتهاش کور شده

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 حضرت حسین زیر بار ظلم نرفت💙💙💙🖤🖤🖤🤍🤍🤍🤍 

حتما سر یه چیزی لج کرده

دختر من ۳ ماه و نیمشه میدونم گشنشه ولی شیر نمیخوره لج کرده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترمن ۱۳ماهشه خروسک گرفته سه روزه نذاشته بخوابم😭😭😭😭

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
رفلاکس نذاره؟؟ معده اش اذیت تیست؟

نه خداروشکر رفلاکس نداره پسرم داشت ولی اشتهاش خیلی زیاد بود ولی این اشتها نداره وزنم نمیگیره 

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 حضرت حسین زیر بار ظلم نرفت💙💙💙🖤🖤🖤🤍🤍🤍🤍 
2738

دقیقا مثله پسر من همه میگفتن از دندوناش هست الان یک سال و هشت ماهش هس هیچی نمیخوره

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘
داره دندون در میاره لثه هاش درد میکنه منم دخترم تازه الان به خوراک افتاده چند ماه وزنش ثابت بود ولی ...

اخه هیچ اثری از دندون نداره رو لثه هاش

دقیقا مثله پسر من همه میگفتن از دندوناش هست الان یک سال و هشت ماهش هس هیچی نمیخوره

وای نگو تورو خدا میترسم بخدا دارم منفجر میشم به همسرم هم میگم میگه تو غصه نخور درست میشه چرا کسی حالمو نمیفهمه نسبت به دخترم عذاب وجدان دارم چرا نمونم براش کاری کنم

عزیزم یه راه بهت میگم برا کوچولوی من جواب میده انشالا برا کوچولوی توهم جواب بده،. اسبا بازی های که کمتر باهاش بازی کرده یا یه وسیله ای که براش جذابه را بیار هی باهاش بازی کن وسط بازی قاشق های غذا را بگذار دهنش من پسرم وقتهایی که مریضه یا می خواد دندان در بیاره همین کار را می کنم یا یه کاسه پلاستیکی می‌گذارم سرم تا میوفته می خندم خندش میگیره غذا می‌گذارم دهنش بعدم براش شعر می خونم و سر خودش می گذارم طول میکشه ولی اینطوری مطمئن میشم چند قاشقی خورده. در ضمن یکم دیرتر از معمول غذاش بده ولی نه خیلی دیر که بداخلاق بشه. انشالا که کوچولوت زود دوباره سرحال بشه

وای نگو تورو خدا میترسم بخدا دارم منفجر میشم به همسرم هم میگم میگه تو غصه نخور درست میشه چرا کسی حال ...

واقعا سخته من دارم دق میکنم از دست به زور دهنش رو باز میکنم که غذا بخوره 

میوه و اینا رو خیلی دوست داره و با میل خودش میوره ولی خیلی بد غذا هس شیر گاو و اینا یه کوچولو میخوره

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘
واقعا سخته من دارم دق میکنم از دست به زور دهنش رو باز میکنم که غذا بخوره  میوه و اینا رو خیلی ...

پیش دکتر بردی دخترمن کم خونی داره اخه

2706