2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راه سختی پیش روته ببرش پیش دکتر تا زیر نظر باشه ک مشکلی براش پیش نیاد توهم اصن سعیکن عصبی نشی تا بهونه دستش بدی باز بره سمتش ارامش بهش یده فضایی ارومی ایجاد کن براش

دلخووشی یعنی داشتن پسررم❤️🧿
2731
جلسات ترک اعتیاد NA(ان ای) توی شهرتون رو پیدا کنین و کمکش کنید ک مداوم پیگیری کنه و این جلسات رو کنا ...

ازکجا پیداکنم کجاهامیشن چطوری چندتاکمپ رفتیم گفتن ماخودمون اینجابراترک ترا ومتادون میدیم ب معتادا 

باخداباش و پادشاهی کن
عزیزم کمکش کن همراهش باش بهش امید و انگیزه بده

چطوری چیکارکنم بگید توروخدا گیجم طردم میکنه چون ب پدرومادرش گفتم ازم متنفرشده حتی رومم نگاه نمیکنه من دوسش دارم نمیتونم عذابشوببینم چیکارکنم حس میکنم دیگ دوسم نداره

باخداباش و پادشاهی کن
راه سختی پیش روته ببرش پیش دکتر تا زیر نظر باشه ک مشکلی براش پیش نیاد توهم اصن سعیکن عصبی نشی تا بهو ...

دکترنمیاد راضی نشدتوبدشرایطیه منو طرد میکنه ازوقتی فهمید من ب پدرومادرش گفتم ازم خیلی دورشده من ب خانواده خودم نگفتم ولی دارم ذره ذره آب میشم منم زجرمیکشم خسته ام وااقعانمیدونم چیکارکنم 

باخداباش و پادشاهی کن
چطوری چیکارکنم بگید توروخدا گیجم طردم میکنه چون ب پدرومادرش گفتم ازم متنفرشده حتی رومم نگاه نمیکنه م ...

صبوری کن احتمالا عصبی بشه بد حرف بزنه ولی سعی کن جوابش ندی

بهتره از یه مشاور کمک بگیری

و خدایی که بشدت کافیست... 
2738
ازکجا پیداکنم کجاهامیشن چطوری چندتاکمپ رفتیم گفتن ماخودمون اینجابراترک ترا ومتادون میدیم ب معتادا&nb ...

از نظر من کمپ اصلا خوب نیس

اکثر کسایی ک رفتن کمپ دوباره اعتیاد پیدا کردن

اما جلسات ان ای روی ذهن افراد کار میکنه و کلا اعتیاد رو از سر معتاد میندازه.

میتونی از اینترنت پیدا کنی 

کدوم شهر هستی؟

[QUOTE=118600102]دکترنمیاد راضی نشدتوبدشرایطیه منو طرد میکنه ازوقتی فهمید من ب پدرومادرش گفتم ازم خیلی دورشده من ب خا ...[/QUOT چون خماره پرخاشگری میکنه و ازت بیزاره تو فقط سکوت کن صبر بچه دارین اگه داری بچرو بزار پیش کسی تا حداقل روزی دوسه ساعت تنها باشه بدون هیچ صدای..چ ژانر فیلم دوسداره بزار ببینه سرگرم میشه و خوراکی های ک بهشون علاقه داره درسکن براش فقط سکوت کن اگه دست پاش درد میکنه براش با روغن ماساژ بده...مصرفش چقدر بوده؟؟؟یهو داره میزاره کنار یا نع اینارو ج بده تا یچیزی بهت بگم؟.

چطوری چیکارکنم بگید توروخدا گیجم طردم میکنه چون ب پدرومادرش گفتم ازم متنفرشده حتی رومم نگاه نمیکنه م ...

مگه میشه دوستت نداشته باشع عزیززم ببین اون شرایط خیلی بدسختیو میگذرونه نباید توقع داشته باشی بگه بخنده بات خوش بش کنه ازت دلگیره و شاکی ک چرا دستشو رو کردی پس شما فقط صبور باش مهربوونی کن چنروز دیگه اوضاش بهتر میشه

[QUOTE=118600102]دکترنمیاد راضی نشدتوبدشرایطیه منو طرد میکنه ازوقتی فهمید من ب پدرومادرش گفتم ازم خی ...

آره بچه داریم الان چهارروزه توترکه خونه مادرشوهرم هستیم پدرشوهرم نذاشت بمونیم خونه روزی سه قرص 200دوزی مصرف میکردآره داره یابویی ترک میکنه اونم ن ب خاست خودش ب زور واجبارپدرشوهرم

باخداباش و پادشاهی کن
ارومیه

من توی ارومیه کسی رو نمیشناسم ولی فک میکنم از طریق اینترنت یا تلگرام و اینستا شاید بتونی پیدا کنی.

خیلی مفیده.بابای خودم با همین روش ترک کرد و الان شاید بیشتر از 10 ساله ک حتی طرفش نمیره و کلا بدش میاد

مگه میشه دوستت نداشته باشع عزیززم ببین اون شرایط خیلی بدسختیو میگذرونه نباید توقع داشته باشی ب ...

خداکنه یعنی میش درست شه من بخاطرخودش اینکاروکردم چاره ای نداشتم 

باخداباش و پادشاهی کن
2706