2737
2734

برین جوراباشو ببینین.

چقد خوشگلن بعضیاشون😍

https://rangicenter.com

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

اممم اخهههههه.....

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد گرون..همین رنگین کمان ساق بلند من از مترو خریدم۸تومن..یکساله پامه...تکون نخورده

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
پولشم خوشکله

آره گرونن. خودم جوراب ب این گرونی نمیخرم. ولی خب دیدنشون حالمو خوب میکنه

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
2738
چقد گرون..همین رنگین کمان ساق بلند من از مترو خریدم۸تومن..یکساله پامه...تکون نخورده

آره گرونن. خودم جوراب ب این گرونی نمیخرم. ولی خب دیدنشون حالمو خوب میکنه

جوراب ایران الان چنده متوسط و خوب؟

نمیدونم 

ماشالا چه قیمتایی

اوهوم گرونه

خواهرم و گفتم بخر گفت ۲۰ تومن؟ متوسط گفتم چقد گرون

آره گرونن

2706