2733
2734

عزی ،چرا دیوونه؟؟؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صوت های آرامش استلد شجاعی رو گوش کن.خیلی عالیه

آدرسش تو امضام هست.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

مگه کسی داریم مشکل نداشته باشه...مردن راه حلش نیست

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
2738

اگه درسهای استاد رو گوش کنی ،دیدت به زندگی تغییر میکنه.و همینه که نشاطت دائمی میشه

زندگیم داغونه افسردگیم شدیده از هر طرف مشکل دارم دعا کن بمیرم دیگ نمیتونم تحمل کنم

بابا دامن نزنننن به افسردگیت تورو جان عزیزت برو معجزه شکر گذاری رانتا برن رو از آپارات بگیر و گوش کن ۶ تا فایل صوتی ۸ دقیقه ایه و لطفا لطفا عمل کن فقط ۳ روز ببین از فرش میری به عرش

کار خدا بود که تاپیک بزنی و من جوابت رو بدم تو انتخاب شدی برای جذب خوبیها از حالا دیگه دنیات عوض میشه توروخدا انجام بده😐😐😐😐😐😐😐😐

زندگیم داغونه افسردگیم شدیده از هر طرف مشکل دارم دعا کن بمیرم دیگ نمیتونم تحمل کنم

پست که گذاشتم رو خوندی معجزه شکر
گزاری از خانم رانتا برن ۵عدد فایل صوتی
۸دقیقه ای در نرم افزار آپارات
توروخدا گوش کن و انجام بده فقط کافیه
بابت اون چیزایی که داری شکر کنی از ته
دلت
نداشته هات رو کار ندارم داشته هات رو
بگو روی دستور رانتا برن
تو انتخاب شدی برای جذب خوبیها خدا و
کائنات تورو انتخاب کردند تو سر دوراهی
هستی بیا راهی که من میگم اگرم میخای
راه خودت رو برو و روز بروز آواره تر شو و