2726
عنوان

اونایی که تک پوش دارن بیان

302 بازدید | 15 پست

میخوام یه تک پوش ۴سانتی بخرم که حسابی پس انداز کنم بعدا خیلی بهش نیاز پیدا میکنم فقط من پولم نهایت ۱۱میلیون هست آیا میتونم با ۱۱تومن یه تک پوش ۴سانتی بخرم توی دستام هیچی ندارم میخوام خیلی پهن باشه که نما داشته باشه شوشو هم خیلی پهن میپسنده..لطفا نظر بدید متشکرم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اميدوارم هرچي شد بخوبي باشه ولي نگو شوشو لطفا😐

اتفاقا اولین باره نوشتم چطور مگه یه خوندم نوشته بود منم افتاد زبونم😎

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
2728

آره چرا گیرت نیاد من یه میل پهن چند ماه پیش خریدم ۳۷۰۰، اصلا هم بقیافش نمیاد ۷ گرمم هست

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
آره چرا گیرت نیاد من یه میل پهن چند ماه پیش خریدم ۳۷۰۰، اصلا هم بقیافش نمیاد ۷ گرمم هست

یه میل یا یه سانت

خیلی که ارزون نمیشه،ولی الان کمی التهاب داره.الکی الکی بالانگهش میدارن

آره بعید نیست

ااااا پس چه خوب گرفتی

اره ولی باید بگردی. من کل بازار زرگرای شیرازو گشتم تا گیرم اومد. 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706