2726

دوستم تو‌ شرکتشون کار میکنه امروز جلسه داشتن منم رفتم حدودا ۶۰۰ خرید کردم الان حس خوبی ندارم میترسم الکی باشه و الکی پول داده باشم لطفا تجربه هاتونو بگید خیلی ممنون 

من زنداداشم شامپوهاشون نرم کندده از اینا رو آورد ۲میلیون ولی کسی زیاد نخرید همه رو داد ب خودمون بدبخت

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همین لیدوراهم بود، محصولاتش خوبه ولی مشتری کجا

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2728
دخترخاله منم رفته کلی خرید کرده ،آخه تو یه شهرکوچیک با درآمد کم کی کرم ماساژولیفت وضدآفتاب دویست توم ...

من از دوستم خرید محصولاتو برای استفاده نه برای فروش 

استفاده کردی خوب بود؟

شامپوهاش ک نرم کننده بودن دوست داشتم اسپره ی حالت دهنده مو خوشبو کننده اش رو  دوس داشتم

شامپوهاش ک نرم کننده بودن دوست داشتم اسپره ی حالت دهنده مو خوشبو کننده اش رو  دوس داشتم

مرسی عزیزم من برای استفاده حودم‌ خریدم ولی گفتم‌شاید بدرد نخوره ولی خیالم راحت تر شد 

انشالا خدا بچه خوشگل سالم بهت بده هر چه زودتر 

مرسی عزیزم من برای استفاده حودم‌ خریدم ولی گفتم‌شاید بدرد نخوره ولی خیالم راحت تر شد  انشالا خ ...

اره خوبن عزیزم، کراتینه اش خیلی خوش بو، ولی اون نرم کننده هایی ک شامپو رنگ طلایی دارن و سرشون مشکی باز میشه اونا بد بو هستن برا تقویته، 

مرسی عزیزم من برای استفاده حودم‌ خریدم ولی گفتم‌شاید بدرد نخوره ولی خیالم راحت تر شد  انشالا خ ...

ممنون عزیزدلم فداتم با دعای خوبت

بچها خواهشا بگید 

معلم دبیرستان ماهم تو همین  شرکت کار میکنه خانم خانی اسمش استفاده نکردم ولی خانم خانی گفت ک خوبه 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
اره خوبن عزیزم، کراتینه اش خیلی خوش بو، ولی اون نرم کننده هایی ک شامپو رنگ طلایی دارن و سرشون مشکی ب ...

سلام گلم   نرم کننده لدورا رو میگید بو شکلات میده کجاش بد بوهست ؟!

2706