2703
2553
عنوان

تست میزان افسردگی دکتر بک

| مشاهده متن کامل بحث + 1938 بازدید | 74 پست
ر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 38 میباشد که نشان دهنده وضعیت شدید در شما میباشد.

توصیه میکنیم:

بهتر است هر چه زودتر با روانشناس یا روانپزشک مشورت کنید و هر روز حداقل10 تا 20 دقیقه از ورزش های هوازی بهره ببرید
Lilypie Premature Baby tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اها درست شد یکی از سوالا رو نزده بودم
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2456
من 12 هستم حالا هرچه کمترش خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
بر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 32 میباشد که نشان دهنده وضعیت شدید در شما میباشد.

توصیه میکنیم:

بهتر است هر چه زودتر با روانشناس یا روانپزشک مشورت کنید و هر روز حداقل10 تا 20 دقیقه از ورزش های هوازی بهره ببرید
2714
نمیشه واسه شوهرم بگیرم؟؟؟؟؟؟؟
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

تبریک میگوئیم. شما در وضعیت طبیعی میباشید

بر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 1 میباشد که نشان دهنده وضعیت طبیعی در شما میباشد.

توصیه میکنیم:

به همین صورت وضعیت زندگی خود را ادامه داده و با تمرینات روزانه ورزشی وضعیت روحی خود را حفظ نمائید

من زن ایرانی ام همسایه و هم نسل شیرین

خواهر تهمینه و هم قصه ی پوران و پروین

من زن ایرانی ام اهل تمدن

زاده پارس مثل دریا می‌خروشم

من خلیج‌ام تا ابد فارس

من زن ایرانی ام یک چشمه شرم ناب دارم

قد صدها سد سیوند پشت چشمم آب دارم

من زن ایرانیم می سازمت با خشت جانم

میزنم تا سقف تو صدها ستون با استخوانم

من زن ایرانی ام ایرانی از جنس تن تو

هم صبور و هم غیورم

طفلی از آبستن تو

وضعیت افسردگی شما شدید است
بر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 34 میباشد که نشان دهنده وضعیت شدید در شما میباشد.

توصیه میکنیم:

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای فک نمیکردم انقدر اوضام خراب باشه تا این حد
افرین نور ماه .....منم 12 هستم کمی افسرده
منم 38 بودم یعنی افسردگی شدید............حالا چکککککارکنم؟البته خودمم میدونستم افسرده ام.
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
2706