2726
عنوان

خانومایی که کلاه بافتنی بلدین، یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2678 بازدید | 21 پست

با ید نقسیم کنی مثلا اکه ۷۵تا داری تقریبا یه ۲۰راه به اخرس که مونده تا کلاه تموم بشه ۵دانه بباف دوتا بعدی را یکی کن دوباره ۷تا بباف دوتا یکی کن تا آخرش همینطور دوباره ۴رج بعد ۵دانه بباف دانه ۶را نبافته بنداز رو اون میل یه دانه زیر اون دانه که نبافتیا بنداز رو این دانه که بافتی اینکارو تا اخر تکرار کن ۵۹تا دانه میشهدوباره ۴رج بعد ۴دانه بباف دوتا یکی کن تا اخرش رج میشه ۵۱ دانه

دورج بعد ۴تا بباف یه دانه را نبافته به میل سمت راست بفرست یکی بباف بعد دوباره اون که نبافتیو بفرست رو اون که بافتی تا اخر رج میشه ۴۳ تا 

دورج بعد ۳تا بباف دوتا یکی کن تا آخر رج ۳۵تا میشه

چهاررج بعد ۳تا بباف یدونه بفرست سمت راست یکی بباف بعد دانه نبافته را بفرست رو دانه بافته تا آخر ۲۷دانه میشه

۴رج بعد یکی بباف دوتا یکیتا آخر ۱۴تا شد

۴رج بعد دوتا یکی تا آخر رج ۷تا میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با ید نقسیم کنی مثلا اکه ۷۵تا داری تقریبا یه ۲۰راه به اخرس که مونده تا کلاه تموم بشه ۵دانه بباف دوتا ...

مرسی عزیزم از توضیحت. اینهمه توضیح دادی، با اینکه چند بار خوندم ولی درست نمیفهمم. برام سخته. کاش فامیلت بودم، میومدم ازت یاد می گرفتم. 

مرسی عزیزم از توضیحت. اینهمه توضیح دادی، با اینکه چند بار خوندم ولی درست نمیفهمم. برام سخته. کاش فام ...

گلم کم کردناسو که متوجه میشی اونم که میگم بنداز تو میل سمت راست یعنی نبافش بیارش تو اون میل بعدیشو بباف و از داخل اونی که نبافتی ردش کن دوتاشو یکی کن

2728
گلم کم کردناسو که متوجه میشی اونم که میگم بنداز تو میل سمت راست یعنی نبافش بیارش تو اون میل بعدیشو ب ...

آها، حالا فهمیدم. میرم امتحان کنم. همه جاهایی که گفتین بنداز روی میل سمت راست، منظورتون همین بود؟