1619
1605

نازک که میشه ..ولی خب ناخن رشد میکنه جانم باز مثل قبل میشه

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1613

برای من ریش ریش شد نازک نازک شد انکار ناخن به بچه تازه متولد شدس تا دوماه همینطوری بود کم کم خوب شد 

قهوه گانودرما ، درمان بیماری های کبد چرب , دیابت ، بیماری های پوستی ، گوارش ، لاغری و چاقی ، تیرویید ، مشکلات زنانه و ماهانه و تقویت اسپرم و....جهت مشاوره رایگان پیام دهید 🌹🌷 _Instagram.com/shoping_store_online به پیج اینستام سر بزنین همه محصولی دارم.از شامپو و چای و پودر لباسشویی و پاک‌کننده سطوح بگیر تااا لوازم ارایشی بهداشتی و محصولات سلامتی

تا اون اندازه که کاشت داره چون سوهان کشی شده نازکه ولی وقتی رشد کنه دقیقا مثل قبل میشه واسه من که خیلی خوب بود چون عادت ناخن جویدن داشتم با کاشت ناخن ترک کردم الان ناخنای خودم خیلی قشنگ بلند میشن

1620
شما کاشکی دوباره خوب شد؟ 

بل۶ من ی مدت نزدیک به یک سال داشتم 

بعد ریمو کردم ناخونهای طبیعی خودم رشد کرده .

من به خلطر نماز خوندن ریمو کردن  وگرنه خیلی دوس دارم

خدایا شدیدا دلم ی مغزبادوم میخواد.عزیزی که امضامو خوندی برا مادر شدنم ی صلوات بفرست منم برات دعا میکنم.دعا خیلی خوبه
برای من ریش ریش شد نازک نازک شد انکار ناخن به بچه تازه متولد شدس تا دوماه همینطوری بود کم کم خوب شد& ...

چون سوهان کشیدن روش خیلی نازک شده از اونجایی که ناخن جدید دربیاد درست میشه

1601

کمی نازک شده بود بعدم تقویت ناخن زدم کلا بلد شد الان ناخن خودمه....نیمه های مهر بود کاشتو برداشتم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

وقتی کاشت رو برداری ناخن خودت ضعیف هست تا وقتی رشد کنه و ناخن جدید جایگزینش بشه

زندگی کن به شیوه خودت با قوانین خودت با باورها و ایمان قلبی خودت مردم دلشان می خواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند برایشان فرقی نمی کند چگونه هستی هر جور که باشی حرفی برای گفتن دارند شاد باش و از زندگی لذت ببر چه انتظاری از مردم داری ؟؟؟ آنها حتی پشت سر خدا هم حرف می زنند "
کمی نازک شده بود بعدم تقویت ناخن زدم کلا بلد شد الان ناخن خودمه....نیمه های مهر بود کاشتو برداشتم

اسم تقویت ناخنت چی بود؟

از کجا تهیه ش کردی؟

همسر عشقم،پسرم نبض زندگیمه!عاشقانه دوسشون دارم
1639