2733
2734
عنوان

شوهری ک هرشب دیر میاد.....

395 بازدید | 14 پست

بچه ها شوهر من خیلی رفیق بازی می‌کنه شبا.... 

هرشب با دوستاش میشینن یا پاستور بازی میکنن یا قلیون میکشن و جدیدا رفته تو کار معامله ماشین میشینن درمورد معامله ماشین حرف میزنن تا ساعت 1 و 2و3..

خیلی باهاش حرف زدم.... هم با خوبی هم تندی و تهدید و قهر.... 

این دفعه دیگه از بس دیر میومد قهر کردم گذاشتم رفتم خونه بابام چند روز و امروز بابام اشتیمون داد...

اینقدر چشم سفیده ک امشبی ک من آشتی کردم و اومدم خونه بازم 2 ساعتی هست رفته بیرون و هنوز نيومده.... الانم رد میده هر چی زنگش بزنم.... 

شما بگید چیکار کنم من.... همه راهی امتحان کردم ولی بیشتر روش داره باز میشه.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من یمدت شوهرم اینطور بود خیلی غر میزدم و‌گریه حتی یبار بخاطر غرزیادم‌کتک خوردم دیگه زدم ب دربیخیالی بااینکه سخت بود یجور جلوه دادم انگار برام مهم‌نیست دیراومدنش و خیلی طبیعی برخوزدم کردم بهم‌گفت ازم بدت اومده اینطور بی خیالی نسبت بهم گفتم ازتو بدم نیومده ولی خودم و ارامش مو بیشتر دوست دارم اونم دید من هی دارم با بیخیالیم ازش دور میشم دیگه مراعات کزد الان خیلی بهتر شده خیلی

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
نمیشه هم بچه  داریم هم اینکه همدیگه رو دوس داریم

بنظرم جز مواد چرا بازم کشیده میشه طرف رفیق بیشتر ادمایی ک اعتیاد دارن و ب طوری ک ی حرف مهم میزنی یا مثلا تهدید میشن باز یادشون میره بخاطر مواد*من فقط نظر دادم چون تاپیک زدی ترسیدم بعدا دیگه نتونی کاری کنی

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2706