2726
عنوان

پیاده روی در لاغری چقدر موثره؟؟

8642 بازدید | 36 پست

بچه ها پیاده روی در لاغری چقدر موثره؟؟اصلا میشه با پیاده روی به وزن ایده آل رسید توی دو سه ماه؟

و شرایطشو که چیکارا کنم و میشه بهم بگید؟؟

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

پیاده روی سریع و دویدن خیلی موثره

به شرطی که بیشتر از نیم ساعت باشه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توی چه مدت بچه ها؟

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
خیلی من هرروز میرم باید ضربان قلبت خیلی بره بالا تا یساعت بعدشم چیزی نخوری

حتی آب؟

ن اب بخور بجز اب چیزی نخور

شما چقدر وزن کم کردی؟؟ چه مدت ؟

پیاده روی شکم و سینه و کلا ادمو لاغر میکنه یا نه؟

من نمیخام سبنه هام لاغر بشه همینجوریش هیچی ندارم😩😀

من قبلا با رژیم و ورزش ۱۸ کیلو کم کردم

ماشالا بهتتتتت👏👏👏

وای خوشبحالت رژیمت چجوری بود گلم؟؟

2706