2726

خواهرم حاملست و بچه خواهرشوهرش تازه فارغ شده .باید برن دیدنش.ولی شنیدم میگن زن حامله دیدن زائو بره چل یا چهل روش میفته.اونایی ک اعتقاد دارن لطفا جوابمو بدن.لطفا اونایی ک اعتقاد ندارن نظر ندن حوصله متقاعد کردن ندارم ب عقاید هم احترام بذاریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی چی میشه؟ توضیح میدی

من حامله بودم هم خواهر شوهرم فارق شد هم بعدش جاریم 

چنین چیزی نشنیدم

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728
من اعتقاد دارم میگن نبایدرفت تاازچهل دربیاد

توضیح میدی راجع بهش ؟

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
ینی چی میشه؟ توضیح میدی من حامله بودم هم خواهر شوهرم فارق شد هم بعدش جاریم  چنین چیزی نشنیدم

میگن یعنی سرنوشتاشون مثل هم میشه اگه اتفاق بدی برا یکی بیفته برا اونیکی هم میفته

وای من رفتم یعنی چی میشه

ول کن بابا منم رفتم

میگن یعنی سرنوشتاشون مثل هم میشه اگه اتفاق بدی برا یکی بیفته برا اونیکی هم میفته

خب چرا با این دید نمیبینی که سرنوشت یکی خوب شه بعدیم خوب میشه؟! توروخدا ول کنید این حرفارو

2706