2726
عنوان

خواب دیدم لطفا بیاد بچه ها

52 بازدید | 3 پست

کسی هست حرفه ای بلد باشه براش تعریف کنم خوابمو

دعا کنید حاجت روابشم❤مریم هستم.تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به آرزومه دوستای قشنگم خوااااهش می کنم اگه امضامو می بینین برام دعا کنید حتی یک صلوات. حال دلم خوب نیست. خدا دعای بنده هاش در حق دیگران رو محاله مستجاب نکنه. برام دعا کنید که دلم خیلییییی شکسته. به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم بگم آروم شدم... دوستتون دارم💓 و از ته قلبم براتون خواستار آرامشم💓/ ممنون میشم اگه تاپیک دعا یا ختم بود صدام کنید💓اگر نبودم خواهش میکنم منشنم کنید که بقیه برای حل مشکلم دعا کنن💓/ خدایا به حق پنج تن، به حق قرآنت، به حق عصر، شمس و قمری که بهشون قسم خوردی، دستمو بگیر... خدایا می دونم تااخر سال همه چی تمومه و اون حاجتی که میخوام رو گرفتم... می دونم اون روزا از خوشحالی می افتم به سجده... الهی امیدم فقط تویی... کمکم کن... و ببخشم می دونم همه این دردا بخاطر گناه خودمه...💓
تعریف کن

خواب دیدم باعشقم توی ساختمونی بودیم و ی چیزیگف من ناراحت شدم رفتم ازروی ی میز وسایلامو بردارم ک شامل کیف و گوشی فک کنم بای پلاستیک گوشت خام بود ک فک کنم مال من نبود داستم میرفتم بیرون ازاتاق ک داست جلومو میگرف گف معذرت میخامو اینا ولی من برای اولین بارپسش زدم و رفتم بیرون شبیع محیط دانشگامون بود و خاستم سوار ایانسور بشم ک منو برد اون‌طرف سالن ک دیدیم تاریکع ی ذره و اسانسور نیس و ی سریا توی ایانسوری ک ردش کردیم بودن و گفتن بیاین تادر بسته نشده رفتیم سریع پریدیم تواسانسور بعد اونم دنبال ی ماشین دربست معتبر بودیم تا باهاش بریم خونه خالم ک باخانوادم حرف بزنع براازدواج توراه عشقم ب عنوان راننده بود ینی جای راننده نشیته بود یکی ازفامیلامون نشیت توماشین منم اشاره کردم ک فامیلمونه ی وقت منو صدانکنه تاباهام حرف بزنه بعدم اون ک مقصد پیاده شد کسای دیگ سوار شدن و منم گلایه میکردم ک چراتورودروایسی میمونی بیا زودبریم دیر میشه الان باز کس دیگ ای میاد مجبوریم‌اونم سوار کنیم بعدشم فضای خونه بود ک دارن خانواده ها باهم حرف میزنن

اینم بگم ک خاستگاری اومدن ولی ازدواجمون ب هم خورد علاقه ب هم داریم و هرارگاهی درارتباطیم دیشبم ی چیزی بهش گفتم دلخور شد بعدش خوابیدم ای خابو دیدم

ببخشید زیاد شد

دعا کنید حاجت روابشم❤مریم هستم.تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به آرزومه دوستای قشنگم خوااااهش می کنم اگه امضامو می بینین برام دعا کنید حتی یک صلوات. حال دلم خوب نیست. خدا دعای بنده هاش در حق دیگران رو محاله مستجاب نکنه. برام دعا کنید که دلم خیلییییی شکسته. به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم بگم آروم شدم... دوستتون دارم💓 و از ته قلبم براتون خواستار آرامشم💓/ ممنون میشم اگه تاپیک دعا یا ختم بود صدام کنید💓اگر نبودم خواهش میکنم منشنم کنید که بقیه برای حل مشکلم دعا کنن💓/ خدایا به حق پنج تن، به حق قرآنت، به حق عصر، شمس و قمری که بهشون قسم خوردی، دستمو بگیر... خدایا می دونم تااخر سال همه چی تمومه و اون حاجتی که میخوام رو گرفتم... می دونم اون روزا از خوشحالی می افتم به سجده... الهی امیدم فقط تویی... کمکم کن... و ببخشم می دونم همه این دردا بخاطر گناه خودمه...💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728