2737
2734

کار دکتر مریم محمدبیگی خیلی خوبه .
تو اصفهان معروفه. 

کار شو بلده. واسه زیبایی هم کار می کنه. دوستم واسه لابیاپلاستی می خواد بره پیشش. ولی من یکی از فامیلام واسه بارداریش پیشش رفته بود از اول تا زایمانش..

خیلی راضی بود . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانم دکتر اربابی رو بهتون معرفی می کنم مطب ش تو شاهین شهره اصفهان من که خیلی راضیم ازش. من که واقعا معذب بقودم برم پیش دکتر مرد اما دکتر بهاره اربابی باعث شد باور کنم خانم دکترهای زنان هم کارشون خوبه و با سوادن

2738
یعنی بسکه دکتر زنان رفتم همه رو میدونم

سلام عزیزم خیلی خوشحالم ک دکترای زیاد میشناسی ایا میتونی برا دوختن پرده بکارت ی دکتر خوب و با تجربه و با حوصله ک اینکارو انجام میده معرفی کنی

اتفاقا داشتم در مورد دکتر زنان خوب تو اصفهان می خوندم که رسیدم به این مقاله به نظرم خیلی کامل و جامع بود شما هم می تونید بریدبخونید کمک تون می کنه دکتر خوب پیداکنیدhttps://drbahareharbabi.com/بهترین-متخصص-زنان-و-زایمان-در-اصفهان/

سلام عزیزم شما کیو انتخاب کردی؟و ایا راضی بودی؟

سلام عزیزم دکتر شما کی بود? طبیعی بودی?

لطفا یه صلوات برای همه منتظرا بفرستید تا دامنشون سبز بشه و باردارها به راحتی فارغ بشن😉
2706