2737
2734
عنوان

مادرای خیرخواه کمکم کنین

64 بازدید | 5 پست

سلام به همه, اینجا میخوام بدونم اونایی که نی نی حدود9ماه دارن, چه هاتونوچطور خواب میکنین؟ من کل بچه داری برام یه طرف, خوابوندن نی نی یه طرف, انقد ورجه ورجه میکنه حین شیرخوردن, گاهی گریه میافته, الان دیگه سینموکلی گاز میگیره, یک نفرماساژش میده ومن شیرش میدم وسرشونوازش میکنم تابعد نیمساعت اروم میگیره ومیخوابه. واقعا خسته کنندس, خصوصا وقتی تنهام وهمسرم سرکاره. بعد وقتی چشمشو یکم بازکنه ببینه میتونه پاشه سریع پامیشه وشروع میکنه سینه خیز بره,بعد یربع باز غرغرش براخواب شروع میشه. اصلا روزاخواب نداره از بس دلش دنبال بازیه.. 

عزیییزم😅

شبها لامپها رو خاموش کن و اگه دیدی میخواد شیطنت کنه محلش نذار تا فرق شب و روز رو متوجه بشه و بدونه وقتی شب میشه باید بخوابه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیییزم😅 شبها لامپها رو خاموش کن و اگه دیدی میخواد شیطنت کنه محلش نذار تا فرق شب و روز رو متوجه ...

شیطنت میکنه, سینه خیز میره تاسرامیکا, بعدم خسته میشه خودشومیکوبه جایی وگریه میکنه! باید بری بگیری بیاری بخوابونیش