2726

من واسه کم کردن زباله هام کاپ قاعدگی گرفتم به جای نوار بهداشتی استفاده کردم چند ماه. شما فکر کن با حذف ماهی دوبسته نوار بهداشتی کثیف چقد حس خوبی بهم دست میداد. دیگه اینکه تو خونه زباله های تر و خشکمو جدا میکنم و خریدای سوپر مارکتی رو کم کردم مثل کیک و تیتاب و پفک و ... که کلی پوست و زباله داره هم واسه خودم بهتره سالم تره هم اقتصادی تره. واسه خرید معمولا کیسه پارچه ای و زنبیل که از جنوب خریدم میبرم. مغازه دارا خیلی از کارم خوشحال میشن. اینایی ‌که گفتم هیچ زحمتی برام نداشتا یه وقت فکر نکنین خیلی فکرمو مشغول کرده یا زحمت زیادیه. 

حالا خواستم ازتون بپرسم شما برای پنبه و پدی که ارایشمونو باهاش پاک میکنیم جایگزینی به ذهنتون میرسه؟ اخه من هرشب قبل ازینکه صورتمو بشورم با پد و میسلار واتر که پاک میکنم حداقل ۴ ۵ تااا پد و پنبه برمیدارم. خواهرم میگفت یه حوله هایی هست تو یوتیوب دیده که مثل دستمال گردگیری ناژه که فقط به آب نیاز داره اونم همینجوریه. بعد میشوری تمیز میشه. تو ایران هست؟ سرچ کردم اصلا چیزی پیدا نکردم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پد استفاده نکن خب مثل ما با شامپو بچه بشور

قبل از شستشو دیگه. وقتی صورتم پر از کرم و سایه و رژه مستقیم برم با شوینده بشورم که خیلی کثیف کاریه بدتر میره تو پوستم. من اول پاک میکنم بعد با شوینده میشورم آخه

میتونی پارچه ی نخی یا پارچه پنبه ای لطیف بگیری برای صورت و بجای دستمال توالت رنگ سفید باشه

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
می خواستم همون دستمال ها رو پیشنهاد بدم، ولی خب اطلاعی ندارم تو ایران باشه

اهان شمام دیدی درسته؟ اگه بازم یادت اومد یا چیزی دربارش دیدی یه اسمم اگه به من بگی اونوقت میتونم پیداش کنم بگم کسی برام بفرسته. ولی الان هیچ اطلاعاتی ازش ندارم

چ ادم خوبی  گاهی انقدرررر درگیر مشکلاتو زندگی و بچه و دعوا و بکش بکش و اینا میشیم یادمون میره ...

نههههه بابا خوبی نیس که. حس بدی به ادم دست میده همه چیو خراب تر کنه. واقعا کارایی که من سعی میکنم اصلااااا وقت و هزینه ای نداشته برام

میتونی پارچه ی نخی یا پارچه پنبه ای لطیف بگیری برای صورت و بجای دستمال توالت رنگ سفید باشه

خب باید نانو باشه ‌دوستم. که لک رژ و ریمل و کرم ازش پاک شه. خودمون نمیشه درست کنیم

2706