2733
2734

سلام بچه ها تو رو خدا کمکم کنین پسرم ۳/۵سالشه از صب موقع تلویزیون دیدن همش اخم میکنه و چشماش رو یجوری میکنه و با دستش چشماشو میماله فقط موقع نگاه کردن تلویزیون اینطوری میشه.۳سالش که شده بود برده بودمش سنجش بینایی گفتن مشکلی نداره نکنه خدایی نکرده از الان چشماش ضعیف بشه بخدا دق میکنم دکتر هم قراره شنبه ببرم فردا تعطیله.😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔

خوب میبری دکتر دیگه انشالله که ضعیف نیست ولی اکه باشه هم مشکلی نداره که پسر منم عینک میزنه و کاملا باهاش راحته

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخدا معتاد شده از صب تا شب فقط کارتون نگاه میکنه امروز دیگه نذاشتم نگاه کنه تلویزیون خاموش کردم

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
2738

خوب چشمش ضعیف باشه مگه چیه منم چشمم ضعیف بود مامانم از دوسالگی تا دوازده سالگی به موقع منو برد دکتر تا خوب شدم عینک نزدم

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
خوب میبری دکتر دیگه انشالله که ضعیف نیست ولی اکه باشه هم مشکلی نداره که پسر منم عینک میزنه و کاملا ب ...

اخه الان که دکتر نیست ز زدم نبودن فردا هم تعطیله.خودم چون عینک میزنم از عینک متنفـــــــرم نمیخام پسرم هم عینکی بشه

باهاش زیاد بازی کن تا تی وی یادش بره. یا ی نیم ساعت در ۲۴ ساعت رو فقط ب تی وی اختصاص بده.

انقد معتادشه که خودشو میکشه از صب نذاشتم نگاه کنه الان روشن کردم

خوب چشمش ضعیف باشه مگه چیه منم چشمم ضعیف بود مامانم از دوسالگی تا دوازده سالگی به موقع منو برد دکتر ...

واقعا؟خوب شدی؟منم از ۱۶سالگی تا الان که ۲۴سالمه عینک میزنم از عینک متنفرم فامیلای شوعرم هیشکی عینکی نیس نمیخام پسرم هم عینکی بشه

واقعا؟خوب شدی؟منم از ۱۶سالگی تا الان که ۲۴سالمه عینک میزنم از عینک متنفرم فامیلای شوعرم هیشکی عینکی ...

آره بخدا دوروغم چیه من چشم چپم‌تنبل بود مامانم هرروز چشمم میبست

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
2706