2733
2734

سلام.حدود 1سالی میشه که بابام دردش شروع شده.اول انگشت هاش درد میگرفت بعد کم کم رفت به دست هاش و بازو هاش و زانو هاش و گردنش .همه جووووور دکتری رفته باورتون نمیشه یه ساک پر از قرص و دارو داره.میگن رماتیسم داره.شبا نمیخابه درد داره چیکار کنیم؟ طب سنتی چی؟هر کی تجربه داره بگه لطفا

یه دختر دارم که با 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی برای شفا خوندن سوره حمد معجزه آساست. من بیمار کمایی داشتم و حتی ضریب هوشیاریش به 1 رسیده بود و خدا رو شکر به هوش اومد. شما زیاد سوره حمد بخونید مثلا روزی 300 بار و به اطرافیانتون هم بگید سوره حمد زیاد بخونن. در گروه های مذهبی درخواست سوره حمد بدید و در چله های سوره حمد شرکت کنید.

2728

سلام عزیزم، آب سرد اصلا استفاده نکنه چیزای آلرژی زا بهیچ عنوان استفاده نکنه رطوبت هوا اصلا براش خوب نیست شدید میکنه دردشو، چیزای آلرژی زا مث بادمجون، خیار خربزه کشک هم درشرایطی و..... دکتر روماتولوژیخوب بره من مامانم و همسرم روماتیسم دارن، خداروشکر با رعایت بهترن 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

حتما حتما حتما به یه دکتر مغز و اعصاب خیلی خوب مراجعه کنین چون خطرناکه اگه از این نظر مشکل نداشتن دکتر قلب ببرین من داییم اینجور بود پیش دکتر نرفت دوراز جون تا دم مرگ رفت و برگشت 

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
2738

اگه رماتیسم داره واسه اینکه دردش کم بشه نباید لبنیات بخوره 

عدسی و غذاهای با طبع سرد نخوره 

حتا اگه با شیر عسلم بخوره فایده نداره 

باید نخوره لبنیات اصلن و سیاهدونه با عسل بخوره هر 8 ساعت یک قاشق چای خوری 

و به جای لبنیاتی که نمی خوره باید قرص کلسیم منیزیم و زینک بخوره 

امپول ویتامین دی هم بزنه اونم تاثیر داره تو کاهش درد 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

عزیزم الهی خدا شفاش بده ولی گرمیجات بخوره مثل زنجبیل.مادربزرگ من میخوره خداروشکر راضیه.زنجبیل تازه حتی تو خورشتاش یه تیکه میندازه.هر روز دمنوش زنجبیل تازه میخوره.برای درد خیلی مسکنه

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
حتما حتما حتما به یه دکتر مغز و اعصاب خیلی خوب مراجعه کنین چون خطرناکه اگه از این نظر مشکل نداشتن دک ...

همه دکترا رفته و کلی ازمایش داده همه چیزش خوبهههه فقط گفتن از اعصابت هست.

یه دختر دارم که با 

ورزش براش خوبه ولی نه سنگین، ادیه هایگرم، زنجبیل وفلفل سیاه زردچوبه دارچین آویشن عالین، وقتی میخواد بخوابه پاهاشو بزنه بالا یعنی بالشت بزاره زیر پاش

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
2706