2733
2734

چرا دو روز؟ 

ی شب نگهتون میدارن فقط

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین حتماحتما خرما همراهت ببر بعد زایمانت ۱۱ تا دونه بخور 

بگو برات کاچی درست کنن بیارن بخور 

گرمی بخور تا افسردگی بعد زایمان نگیری

لطفا برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرس خداجونم لطفا نی نی مونو سالم بذار بغلم تو همیشه بهترینهارو برام خواستی الانم ب لطف بی کرانت امیدوارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین حتماحتما خرما همراهت ببر بعد زایمانت ۱۱ تا دونه بخور  بگو برات کاچی درست کنن بیارن بخور&n ...

دلت خوشه کی بیاره باید بیایم خونه خودمون پاشیم درست کنیم

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
مثل اینکه یه شبه ولی چون من فیبرم هم دارم  و فیبرمم هم قراره در. بیاره میترسم بیشتر نگه دارن

منم دارم ۴ سانت باید درش بیارم

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.

من پوشک 

دودست لباس يه سرهمی 

شیردوش

نوار بهداشتی 

لباس زیر 

بردم ولی هیچکدام به جز سر همی استفاده نکردم بقیه رو بیمارستان داد 

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2738
دلت خوشه کی بیاره باید بیایم خونه خودمون پاشیم درست کنیم

الهی عزیزدلم 

مادرو خواهر نداری؟ 

لطفا برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرس خداجونم لطفا نی نی مونو سالم بذار بغلم تو همیشه بهترینهارو برام خواستی الانم ب لطف بی کرانت امیدوارم 
الهی عزیزدلم  مادرو خواهر نداری؟

مامانم خودش از استرس غش می کنه خاهرام هم سرشون به کار خودشون بنده

برای من ۲۱*۲۰ ولی دکترم گفت خیلی مهم نیست ،

میگن دست نزارید خدایی نکرده سرطانی باشه بد میشه 

مامانم خودش از استرس غش می کنه خاهرام هم سرشون به کار خودشون بنده

الهی 😔اشکالی نداره خرما بخور 

خیلی عالیه 

2706