2726
عنوان

مادرشوهرم😕😕

694 بازدید | 41 پست

وقتی که نامزد بودیم همیشه میگفت بعده عروسی شوهرت صبح که میره سره کار باید بزاردت اینجا شب موقع خواب برید خونتون 

بعده عروسی صبح زنگ میزد بیاید صبونه خونه ما منم دوسداشتم تنها باشیم اولش ناراحت میشدن ولی بعد عادت کردن که ما صبحونه رو خودمون بخوریم 

بعدشم یک شب درمیون میومد خونه ما و میموند واسه شام 

وقتی هم خونشونیم توقع داره تا یک نصف شب بشینیم وقتی میگیم بریم ناراحت میشه و بدش میاد 

خانواده خودم شهر دورن وقتی هر ماه یه بار میریم اونجا برمیگردیم با من چند روز سرسنگین میشن 

منظورم از شهر دور قزوین و تهرانه 

شوهرمم یاد میدن که منو ماهی یبارم بزور ببره 

خیلی حس بدی دارم خیلی زیاد

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
چقدر بیشعور ،یعنی چی از اول قانون تعریف کردن برای خودشون نرو تا میتونی مقاومت کن

چند روز بود مریض بود و مدام اونجا کاراشو میکردم حالا انگار کلفتشونم هی زنگ میزنن بیا زود باش 

دارم دیونه میشم فقط

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نرو هرکس هرچیم گفت ب درک بیشتر برو پیش خونواده خودت هرکیم میخواد بسوزه بسوزه کلفت نیاوردن از رو انسانیت ادم کمک میکنه نوکرشون نیستی

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
 رفت و امدتو باهاش خیلی کم کن اعصابت راحتتره اینجوری

اخه چطوری وقتی یک روز درمیون زنگ میزنه شام بزار بیایم 

الانم که مریضه مثلا هی زنگ میزنه بیا اینجا

اولین عروسی؟؟

اره خواهرشوهرم ندادم فقطدوتا برادرن

عزيزم كوتاه نيا

تو چون غريبي دور از پدر و مادرتي

هر مناسبت و تعطيلي چيزي باشه اول اولويت با خونه پدر و مادر خودته 

بعدشم اگه مادر شوهرت تاثير منفي نداره رو شوهرت و دوست داره سخت نگير بنظرم

2706