2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چرا دهانه رحمم باز نمیشه ؟؟؟؟

یکی بگه به من 

مردم از انتظاااار 

40 هفته و 2 روزم

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪
2728

دکتر به من گفت تا میتونی گوشت بخور ماهی هم هفته ای دو سه بار اما بازم دچار کمخونی شدم روزی دوتا باید قرص اهن بخورم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
همه چی 😀

خوش بحالت دوروز مونده به زایمانت..خدا برات نگه داره

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
دکتر به من گفت تا میتونی گوشت بخور ماهی هم هفته ای دو سه بار اما بازم دچار کمخونی شدم روزی دوتا باید ...

تو کم خونی شدید به خواهرم تا ۴ تا رو گفته بود ولی نمیدونم باردار بود یا نه.جیگر خیلی خوبه.ولی فکر کنم تو بارداری بخاطر هضمش خوب نباشه

من چرا دهانه رحمم باز نمیشه ؟؟؟؟ یکی بگه به من  مردم از انتظاااار  40 هفته و 2 روزم

سر پسر اولم چهل ودوهفته و دوروز بودم بعد با امپول فشار اوردمش 

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍

گوشت و مرغ و ماهی کبابی زیاااااد بخور.

مغزیجات بخور. پودر لیدی میل بخور. آبمیوه های طبیعی بخور، معجون بخور. شیرموز، شیرخرما. روزی یه استکان کاسنی بخور، مرکبات کم بخور تا درصد رفلاکس نوزاد بیاد پایین. ابگوشت بخور با گوشت گوسفندی. یه هفته مونده به موعد زایمان شروع کن آروم آروم. سینه هاتو ماساژ بده مخصوصا نوکشو با روغن زیتون. ولی زیادم اینکارو نکن که زایمان زودرس نگیری. اما بعدا تو شیردهی برات خوب میشه. با خودت قطره و قرص شیرافزا ببر بیمارستان یا پودر گالاکتومید بگیر ببر و با آبمیوه قاطیش کن بخور سریع شیرت بیاد

🖤
دکتر به من گفت تا میتونی گوشت بخور ماهی هم هفته ای دو سه بار اما بازم دچار کمخونی شدم روزی دوتا باید ...

من بجای ماهی امگا۳ میخورم مکمل پرگویت هم گرفتم اما اخع مکمل جای غذارو نمیگیره..اصلا حال غذا درست کردن ندارم

من چرا دهانه رحمم باز نمیشه ؟؟؟؟ یکی بگه به من  مردم از انتظاااار  40 هفته و 2 روزم

گل. گاو زبان،شربت عسل و. زعفران رقیق بخور. نزدیکی بدون جلوگیری. پله بالا پایین. برو. کمرتو زیاد قربده😆😆

🖤
گوشت و مرغ و ماهی کبابی زیاااااد بخور. مغزیجات بخور. پودر لیدی میل بخور. آبمیوه های طبیعی بخور، معج ...

ممنون از راهنمایی کاملت

گل گاو زبون بخور.مادرم خورد دردش گرفت

میخورم 

گل گاو زبون ...کلاب.  زیره سیاه..زعفرون..خاکشیر. .پیاده روی 

دوش اب گرم 

باز نمیشه😭😭😭

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪
2706