2737
2739
عنوان

شوهرش زده سبزی فروشو کشته!!

1520 بازدید | 102 پست

بچه ها سر کوچه داییم یه سبزی فروشی بوده بعد یه خانومه رفته سبزی خوردن بخره فروشنده بهش گفته: ریحونو بدم تربو بدم تره رو بدم کدومو بدم؟ زنه هم ناراحت شده رفته ب شوهرش گفته . شوهره شب با چاقو رفته دم در مغازش زده کشته یارو رو!!!! فک کن 

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عه😕

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2731

اه  باید اون یارو اگهی بدن اعدام کنن بجاش

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

ای جوووووووونم اره بابا موضوع های جنایی تعریف کنید چیه بابا همش خیانت خیانت😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تو قهرمان زندگیت باباته...من اگه خودمو ببازم دیگه زندگیم قهرمان نداره... پس خودتو با من مقایسه نکن!!!
2706