2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چینیه دیگه. در حد چینی جواب میده

نه چینی نیست چند ملیتی هست 

من چرخ گوشت جارو برقی و پنکه از این مارک دارم بهترین لوازم که دارم همیناست

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2728
2738
آره برقیاشو من دارم عالین😉

من شش سال پیش گرفتم اینقدر رو بورس نبود فروشنده قسم میخورر خوبه من اول عاشق مدلش شدم چون خاصه بعدش فهمیدم چ جنس خوبی داره بعد شش سال هر کی گازمو دیده رفته این مدلی برای جهازش خریده

جاش چی بگیرم.خوبه?

نمیددنم گلی هر چی میدونی پولت میرسه. ایرانی پارس خزر بهتره بگیری تا هاردستون. بازم باید ببینی چقدر پول داری

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
من شش سال پیش گرفتم اینقدر رو بورس نبود فروشنده قسم میخورر خوبه من اول عاشق مدلش شدم چون خاصه بعدش ف ...

فداتشم به شادی استفاده کنی همیشه

من فقط برقیاشو دارم اما واقعااا عالین حرف ندارن

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
نه چینی نیست چند ملیتی هست  من چرخ گوشت جارو برقی و پنکه از این مارک دارم بهترین لوازم که دارم ...

مگه روش ننوشته made in prc?

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
ن جانم هاردستون برند انگلیسیه  من اجاق گازشو دارم عاشقشم عالیه عالی اگه میدونستم اینقدر خوبه ل ...

مطمعن مطمعنم که انگلیسی نیست عزیز اشتباه میکنی. چند خریدی؟

ن جانم هاردستون برند انگلیسیه  من اجاق گازشو دارم عاشقشم عالیه عالی اگه میدونستم اینقدر خوبه ل ...

الان برو دیجی کالا کتری برقیشو سرچ کن، ۲۰۰ تومنه. اخه مارک انگلیسی ۲۰۰ تومن؟!!! غیر ممکنه من یه کتری سویسی خریدم یه ملیون. اینا تحت لیسانسن چین میزنه. برو یه سر بازار بپرس. مطمعنه مطمعنم

2706