2737
2734

سلام دوستان

من امروز رفتم دکتر گفت هشت هفتمه.و با گوشی ک میذارن رو قلب گذاشت روی دلم و گفت اوکی هستی بعدش برام ازمایش نوشت گفت عزیزم این ازمایشو بده بهمن ماهم بیا برای nt,حالا نمیدونم منظورش اینه ک این ازمایشو کی بدم یه سری قرصم برام نوشته بنظرتون الان ازمایش بدم یا همون موقع؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نهایت طی چند روز آینده

اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
2728

تاریخ زده واسه آزمابشت؟؟

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای
2738
خب چرا گفت نوبت بعدیت میشه بهمن ماه

عزیزم منم ۸ هفتمه واسه منم گفت بهمن برم واسه غربالگری . بعد گفتم این آزمایش هایی که نوشتید رو انجام بدم گفت نه نیازی نیست چون بهمن که بیای باز باید دوباره تکرار بشه

چرا دقیقش از دکترت نمیپرسی که خیالت راحت بشه بهرحال این چیزا حساسه

بابا این دکترا ک لامصباااا ازشون سوال میپرسی زورشون میاد والا داشتم حرف میزدم یکی اومد بالای سرم ک من پاشم اون بشینه دکتر هم ک زورش میاد حرف بزنه انگار میخام ازش اطلاعات هسته ای بگیرم

عزیزم منم ۸ هفتمه واسه منم گفت بهمن برم واسه غربالگری . بعد گفتم این آزمایش هایی که نوشتید رو انجام ...

اهاااا پس همینه وای خدا خیرت بده ،پس ینی بهمن اینارو‌بدیم بعد بریم پیشش؟

2706