2726
عنوان

واکسن ب ث ژ و غده زیر بغل

3248 بازدید | 10 پست
خانوما کسی بوده نینیش تا هجده ماهگی تورم غدد لنفاوی زیر بغل در اثر واکسن باقی مونده باشه پسرم از حدود یکسالگی اندازه گردو شده زیر بغلش دکترش گفت خوب میشه بخاطر واکسن ب ث ژ هست ولی تا الان هنوز نرفته کسی تجربه ای داره
عزیزم پسر من از 2 ماهگی تا حدود 2-3 هفته بعد داشتش دکتر گفت بعضیا تا 2 سالگی هم ممنکه بمونه نگران نباش .اگه دکتر گفته مشکل نداره نگران نباش
هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر منم داشت تا حدود یکسال و نیمگی خودش سر باز کرد برا بچه شما هنوز نرسیده فقط زیاد باهاش ور نرید و حتی موقع حمام مواظب باشید زیاد تحریک نشه چون ممکن عفونتش به سمت غدد لنفافی زیر بغل کشیده شه بعد از اینکه برسه اول سرش قرمز و بعد بنفش میشه و بعد میریزه بیرون