2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطور قبول میکنین شوهرتون ماموریت بره  من اینجا اینقد تاپیک خیانت خوندم هرررکی بگه شوهرم رفته م ...

🤐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
چطور قبول میکنین شوهرتون ماموریت بره  من اینجا اینقد تاپیک خیانت خوندم هرررکی بگه شوهرم رفته م ...

این چه فکریه عزیزم🙁🙁🙁 

خدا قوت بده به شوهرم وقتی میره ماموریت و زحمت میکشه دلم کباب میشه براش، همه که مثل هم نیستن، اگه اینایی که شیفت شب و ماموریت دارن نباشن که مملکت نابود میشه

2738

با دخترت برین بیرون خرید مهمونی اینا سه روز چیه فورا میگذره

بعضیاتا دو سه ماه میرن

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

منم پیش خودم میگم اینایی که یه شهر دیگه میرن ،نکنه اونجا هم زن دارن

آرامش محض فقط بغلت   
این چه فکریه عزیزم🙁🙁🙁  خدا قوت بده به شوهرم وقتی میره ماموریت و زحمت میکشه دلم کباب میشه بر ...

فک کنن از بس بدی و خیانت دیدن دگ ب کسی اعتماد ندارن

منم مث شما امروز ک شوهرم رف بخدا تا برگرده دلم اتیش میگیره

منم پیش خودم میگم اینایی که یه شهر دیگه میرن ،نکنه اونجا هم زن دارن

تورو خدا کرم نندازین تو دل مردم😐

2706