2737
2734
عنوان

شوهرایراد گیر

191 بازدید | 17 پست

جدیدا شوهرم خیلی ازم ایرادمیگیره ازهمه جام...حتی خیلیییی عذرمیخام ازاونجامم همینطور..قبل رابطه ایرادمیگیره..حین رابطتعریف..میگه واژنت تیره شده میگه 90 درصدخانماهمینن آقایونم همینطورمیگه ن ازمن اینطورنیس..چکارکنم نمیدونم چرااینطوری میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تنوع طلبه؟؟

زیرسرش بلند نشده؟؟؟

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

تو هم ازش ایراد بگیر بگو خوب بلد نیستی کوچیکه زودانزالی و ازین حرفا ببین خوشش میاد

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

عزیزم رنگ اون قسمت ارثی هست و اکثرن تیره

بش بگو اونایی که توفیلم میبینی ژنشون با ما فرق داره ، بخدا این سایتا و فیلما و اینا مردا رو پررو کردن 

برا حاجتم یه صلوات میدین ؟! ⁦❤️⁩🙂

توام هی ایراد بگیر ازش

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2706