2703
2553
عنوان

همه چیز درمورد مراکز خرید استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 688292 بازدید | 875 پست
سلام گلگون جان من لباس مجلسی شیک و تک میخوام میشه راهنماییم کنی کجا برم ؟
پارسال که رفته بودیم استانبول عثمان بی رفتم که نتونستم لباس تکی پیدا کنم بیشترشونم عمده فروش بودن
مرسی از راهنماییتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلگون جون...
از این 4 آژانس قیمت میگیرم ببینم چی میگن. هتل 3 ستاره با این اوصاف برای ما هم مناسبتره . ما هم اهل اون جور تفریحات نیستیم.
"فروشگاه پوشاک نی نی پوش" - پوشاک مارکدار با کیفیت، با مناسبترین قیمت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=33001
2720
نه نیاز نیست پوشک بیاری اینجا همه مارکتا پوشک داره از ایرانم ارزونتره
میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!
دوستان هتلهای سه ستاره استانبول در حد هتل آپارتمانهای اینجاست خیلی روش حساب نکنید
از خدا پرسیدم اگر در سرنوشت ما همه چیز را از قبل نوشته ای پس آرزو کردن چ سودی دارد؟خدا خندیدو گفت:شاید در سرنوشتت نوشته باشم هر چ آرزو کرد!!!!!!!
2714
سلام دوستای خوب

من یه سوال داشتم !!می خواستم بدونم کسی با پروایی اسکای به استانبول مسافرت رفته

میگه پروازش ترک ........خوب بوده هواپیماش چه جوری زیاد درب داغون نیست

اگه کسی میدونه خوشحال میشم راهنمائی بکنه

گلگون جون مرسی با بت تاپیک خوبی که زدی

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
دوستان من ماه رمضان(عید فطر )ترکیه بودم. ماه رمضان اونجا خیلی باحاله ولی باید بگم که عید فطر 3 روز همه جا تعطیله.و اینکه اون زمان اصلا حراج نیست .مثل نزدیکای عید نوروز خودمونه.اخه برای اونها عید بزرگیه و همون زمانه که همه خرید می کنن.خیابونا حسابی شلوغه.

اواخر مهر هوای اونجا عالیههههههههههههههههههههههههه.صبحها افتاب دلچسب که اصلا گرمت نمیکنه من با بلوز استین کوتاه بودم
شبها هم هوای خنک که خیلی توپهههههههههه ولی باید یه چیزی روی بلوز تنت کنی.

برای کفش چندتا برند هست که ترکه و کفشهایی با کیفیت و چرم داره.هم اسپرت هم مجلسی به اسم(کمال تانجا)
که شعبه زیاد داره یکیش هم تو خیابات فاتح هستش
کفش(greyder( گریدر هم هست که اون هم تو فاتح شعبه داره و کیفیت کفشهاش حرف نداره بیشتر اسپرت داره.
(کفش گریدر تو ایران هم شعبه داره تو میدان محسنی خیابان شاه وزیری)

تو خیابان فاتح یه شعبه(LC WALKIKI)هم هست(البته شعبات دیگه ای هم داره) حتما برید.چند طبقه هستش و برای کودکان .خانمها و اقایون طبقاتش جداگانست.کیفیت لباساش عالیههههههههه.قیمتاش هم مناسبه.
در کل بگم که بیشتر پاساژها قیمتاشون گرونه.از همین مغازه های خیابون بتونید خرید کنید قیمتاش مناشب تره.مثلا همین فاتح یه چیزی تو مایه های ولیعصر خودمونه.میشه گفت تقریبا وسط شهره و محله مسلمون نشینیه.
بازارهایی هم که دوستان اشاره کردن که هر رور هفته یه جا برگزار میشه برای خرید خوبه فقط باید حسابی توش بگردید . من خودم کلی لباسای مارکدار از همین بازارها خریدم(برای سوغاتی هم خوبه!!!)

غذا هاشون رو که نگو من عاشقشممممممممممممممممممممممممم.به مذاق ما ایرانیها جور در میاد.ولی اگر بخوایی تو رستوران غدا بخوری کمی گرون در میاد.مخصوصا که رستوران شیکی باشهههههههه.

آدرس سایت الی گشت قسمت ترکیه

http://www.eligasht.ir/turkey.php

سانی جون
شاهتوت راست میگه
خیلی هتلهای 3 ستاره اش خوب نیست
نه انیکه کثیف باشه نه !
ولی خب اتاقاش کمی کوچیکه
وشیک و پیک نیس
لابی اش هم به دست مبل معمولی گذاشتن

اگر برنامه ریزی کنی و بیشتر بیرون از هتل باشی تو هتل 3 ستاره بهت سخت نمی گذره
ولی بعضی رن و شوهرها که تازه ازدواج کردن و در دوران شیرین ماه عسل هستن و بیشتر وقت رو تو هتل و با همدیگه می گذرونن هتل مهمتره !
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com
2706