2726

همیشه هوای خانواده همسرموداشتم،زیادی بهشون بهامیدم ومیان خونم خیلی خیلی بهشون احترام میزارم،کلی بهشون رسیدگی میکنم،هم خودم هم همسرم

اماهیچوقت هیچکس بهمون احترامی ک لایقمونه رو نمیزاره حتی تازگیا خیلی بی احترامی میکنن در حقم و نادیده ام میگیرن

ن تنها با خانواده شوهرم بلکه با خانواده خودم و دوستای اطرافمم همین مدلیَم نمیتونم تعادلوحفظ کنم،همیشه این اخلاقم بهم صدمه زده،زود جوگیر میشم حتی با کسایی ک باهام سرد رفتار کردن میان خونم رو خندانم و بااحترام رفتار میکنم نگین خوبه و فلان...

چجوری تعادل داشته باشم مثالم بزنین ک متوجهش بشم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مثل توام . تازه من شوهرمم نادیده میگیرتم   ولی من دلم نمیاد  اذیتش کنم هرکاری میکنم توجه کنه بهم نمیکنه خیلی دلسرد شدم افسردگی گرفتم  از دست همه ناراحتم بیشتر از شوهرم تازه من از خانواده خودم دورم . منم خیلی دوسدارم بی اهمیت باشم ولی نمیشه

این به نظرم خریته  کسی که نمیفهمه نمیفهمه دیگه  فقط توقعه زیادی براش ایجاد میشه

خوب منم دورم همچنان اینطور ادما هستن اما نمیشه ک تلافی کنیم یا بد بود مطمئینم نتیجه خوبی هم واس خودمون نداره همین ک حد فاصله رو رعایت کنیم کافیه ولی تلافی کردنو مث خودشون بودن منطقی نیس مبادله ی رفتاریه

دلم یه جوریه ولی پر از صبوریه  

وقتی همه باهات سر ناسازگاری گذاشتن و تو همچنان خوب بودی خدا میخواد به مرحله ای بعدی زندگیت پرتابت کنه اینا همه آزمایش الهی هست اگه سربلند بیرون بیای و همچنان خوب باشی روزای خوبی در انتظارته ولی اگه بشی مثل خودشون در همین مرحله میمونی

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند
منم از این کارا زیاد میکردم تا ضربه خوردم الان خودم رو کشیدم کنار و با هر کسی مثل خودش رفتار میکنم&n ...

منم خیلی ضربه میخورم ولی از رو نمیرم چجوری خودتو مجاب کردی ک خودتو بکشی کنار؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
این به نظرم خریته  کسی که نمیفهمه نمیفهمه دیگه  فقط توقعه زیادی براش ایجاد میشه

دقیقا،پس چجوری خریت نکنم؟

وااای خدا عین منی منم خیلی اسیب دیدم توهمین زمینه لامصب اصلاتعادل ندارم اه

خیلی بده بخدا

منم مثل توام . تازه من شوهرمم نادیده میگیرتم   ولی من دلم نمیاد  اذیتش کنم هرکاری میکنم تو ...

بیا باهم شروع کنیم شاید اینسری شد

2706