2737
2734

امروز زنگ زدیم آزمایشگاه ژنتیک واسه پیگیری... میگه خون کمه میتونین زینبو بیارین خون بگیریم ازش یا بستریه؟ گفتیم زینب فوت شده.. گفت عه فوت شده خب ما چیکار کنیم خون کم اومده.. شوهرم گفت خانوم یه ماهه خونو دادیم الان چرا میگین تازه ما زنگ زدیم الان... گفت دی ان ای خون کمه از هفتاد هشتاد تا مورد سه نفر اینجوری بود یکیش زینب بود میخواستیم زنگ بزنیم... شوهرم گفت خب الان چی میشه ما بدون جواب این آزمایش هیچوقت نمیتونیم بچه دار شیم خانوم.. میگه فوقش خون با مبلغی که پرداخت کردینو پس میدیم موردی نیست!!!! اگ یه روزی بخوام باز بچه دار بشم تنها پشتوانش اون آزمایش بود که حالا میگه خون کمه... خدایا دیگه یکم دیگه کم میارم😔توکلم به خداست ولی من دیگه نمیتونم زجر کشیدن یه بچه ی دیگه رو ببینم و پرپر شدنشو جلو چشمام... 

اگر هزینه میتونین کنین پول زیاد دارین ببرین ژنتیک آلمان چک کنه

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2731

آخه یعنی چی؟؟؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

عزیزم من دکتری ژنتیک دارم

واسه اون ازمایش چند سی سی خون هم کافیه

پیگیر باش

شاید شیشه خون شکسته، شاید سهل انگاری خودشون بوده

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...
2738

اخی عزیزم....خدابهتون صبر بده....

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  

خدا بهت صبر بده عزیزم

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2706