2737
2734

سلام، بچه ها برای پسر دارشدن میدونم همه چیز دست خداست و هرچی صلاح اونه، ولی شنیدم یکی از کارهایی ک احتمالش رو بالا میبره اقدام روز تخمک گذاریه. میشه بگید با استفاده از کیت چطور پسردار شدید؟ یعنی وقتی 2 خط ظاهرشد باید همون روز اقدام کنیم یا فرداش؟ چطوریه میشه توضیح بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانمی من دو تا پسر دارم ولی اصلا به این چیزا تا حالا توجه نکردم.

فقط تنها چیزی که متوجه شدم و جواب داده. اینه که اگه خانم اول ارضا بشه و عمیق انجام بشه پسر در میاد.

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2738

نمیدونم چرا فک کردم تاپیکت در راستای ماجرای آرمانه و میخای بگی پسراتونو درس تربیت کنین 😅😅😅

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆

هنوز هم آدمهایی هستن که پسر رو به دختر ترجیح بدن  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
نمیدونم چرا فک کردم تاپیکت در راستای ماجرای آرمانه و میخای بگی پسراتونو درس تربیت کنین 😅😅😅

آرمان کیه؟ 😂😂نه والا من یه کم گیجم واسه این داستانا، منظورم ب کسی نیست

اها ،مرسی عزیزم 😘

راستش سر سومی خدا خواسته شد. جلوگیری هم داشتیم خیلی مراقب بودیم خیلیییییییی. فقط شاید در حد دو سه بار بدون کان بود اونم وقتی بود که یهوویی میشد و بدون اینکه عمیق و اینا صورت بگیره. که دختر شد نی نی

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2706