2737
2739
عنوان

چرخ خیاطی

121 بازدید | 18 پست

سلام.من چرخ خیاطی مدل مارشال۸۳۰sدارم مال جهیزیمه.میخوام استفادش کنم یکی دو جا بردم مسگن باید بیاری سرویس کنی چند روزم طول میکشه یکی دو نفر دیگم میگن نه فقط نیاز به تنظیم و روغن کاری نداره نمیدونم حرف کدومو قبول کنم؟ یکی ام که میگفت همینجوری آک بفروش بیا ژانومه بخر این برای خیاطی خوب نیس🤦

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم تازه جهیزیه چیدم منم همین چرخه ولی من دکوری گرفتم براچ کاری میخای؟

مبارک باشه عزیزم.جدیدا دارم خیاطی یاد میگیرم .برای خیاطی دیگه...مانتو شلوار شونیز...لباس برای دخترم بدوزم.هنوزش راش ننداختم دیروز دامن با چرخ مامانم دوختم از این قدیمی دستی هاس.یعنی اندازه اونم کارایی نداره؟🤷.شما چند خریدی ؟من سال ۹۵خریدم۶۰۰.هنوزم روشنش نکردم اصلا

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
من سیزده ساله عروسی کردم.کاچیران دارم.یه بارم استفادش نکردم.بسسسسس که کد بانوام ماشاء الله

ماشاااالللله به این همه هنر.منم از سال ۹۵تا حالا فقط دکوری گذاشته بودمش ازش استفاده نکردم حتی روشنشم نکردم.الان کلاس میرم.خب شما سرویسش نکردی؟

2738
منم اون هفته رفتم براش میزخریدم۵۵۰ولی فروشنده گف الان این چرخه نزدیک۲تومنه

پس چرا میگن به درد نمیخوره 😭😭😭

ماشاااالللله به این همه هنر.منم از سال ۹۵تا حالا فقط دکوری گذاشته بودمش ازش استفاده نکردم حتی روشنشم ...

چرا یادمه همون سال اول که خریده بودم گفتن باید بیاری سرویس کنیم وبرام کلاس اموزشی هم گذاشتن 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
چرا یادمه همون سال اول که خریده بودم گفتن باید بیاری سرویس کنیم وبرام کلاس اموزشی هم گذاشتن 

خب استفاده کن ازش 

عزیزم ببر یه روغن کاریش کن چه اشکال داره چون باهاش کار نکردی یه وقت صفت نباشه یه چیزیش بشکنه خدایی ن ...

میگه بیار برات سرویس کنم سه چهاز روزم طول میکشه....اعتماد نمیکنم میگم چیزی از روش عوض نکه.یکی ام هست مبگه میام تو خونه سرویس و روغن کاریش میکنم.بنظرت به اون بگم بیاد؟

2706