2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😳😳😳نه بابا فک کنم تا ۶ ماه

من ک نه ماهش شده بدتر شده تو خواب ناله میکنه بهش شیر میدم.بیدارنمیشه البته 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

عزیزم بچت چند وقتشه من پسرم یک ماه و دوروزشه ماشالا شبا از دوازده میخابه تا ۱۲ ظهر با خودم بیدار میشه یکی دوساعت بیداره بعدم ظهر میخابه تا ۵ و ۶ ولی سه ساعت ی بار اروم بیدار میشه شیر میخوره باز میخابه 

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝
وای نه،پس من شنیدم باید شیر شب رو ازشون گرفت و این صحبتا

از۹ماهگی ب بعد

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ولی وقتی ب غذا میفتن فک‌کنم دیگ بخابن چون قبل خاب سیر بهشون غذا میدی و گشنشون‌نمیشه دیگ 

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝

با اجازه استارتر راستش من تازه واردم فعلا نمیدونم چطور تاپیک بزنم خواستم بپرسم شماهم از پماد ویکسی برای گرم کردن پشت گوش بچهاتون انجام دادین؟

از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم تا اینکه بالاخره موفق شدم عضو بشم...
2706